Home

Aktualności

Tom Horn – „Guest Room”

Brak komentarzy Aktualności

Tom Horn to producent mający na swoim koncie dwa solowe albumy, ale także muzyk, który współtworzył pierwszy polski live act – Millennium. Tom, jako realizator dźwięku, na przestrzeni lat odpowiadał za brzmienia wielu polskich zespołów, a jego syntezatory pełniły istotną rolę w zespołach Strachy na Lachy oraz The Cuts.

Po latach grania m.in. jako muzyk sesyjny, zdecydował się na powrót z solowym projektem
Tom Horn – „Guest Room”. Do najnowszego albumu, którego premiera zaplanowana została na 3 listopada 2014, zaprosił gości z różnych muzycznych regionów, w tym kilku wokalistów. Stąd też nazwa albumu. Prace nad płytą trwały wiele miesięcy, czego efektem jest 12 wyjątkowych utworów przeplatanych dźwiękami cytry, akordeonu, zgrabnie połączonych z elektroniką. Materiał jest połączeniem klasycznej elektroniki, nowoczesnych bitów oraz często popowych melodii.

„Materiał, który przygotowaliśmy jest bardzo różnorodny, m.in. za sprawą wokali i fuzji nowoczesnych dźwięków z typowo analogowymi. Będzie to spore zaskoczenie dla tych, którzy znają mnie głównie z dokonań w The Cuts i Strachy na Lachy” – zdradza Tom Horn.

„Guest Room” doczekała się trzech singli (The Last Day, Treasure, To Follow) oraz DVD z wyjątkowego koncertu
w parowozowni Interlok, zrealizowanego w tym roku. Album będzie dostępny za pośrednictwem strony Tom Horn Music.

Jeszcze w tym roku muzyk planuje pojawić się z nowym projektem w kliku miastach Polski, w tym we Wrocławiu, Pile czy Malborku. O kolejnych miejscach na trasie, w 18 polskich klubach, będzie można przeczytać na jego stronie. Płyta wydana jest i dystrybuowana niezależnie przez wydawnictwo Tom Horn Music.

Więcej informacji:
www.tomhornmusic.com
www.facebook.com/TomHornOfficial

Dodaj komentarz