Home

Aktualności

Technoranek kosmiczny vol. 44 [silent party] 16 października, 7-10 rano

Brak komentarzy Aktualności

Jedyna na polskim rynku inicjatywa poranna skupiająca fanów muzyki elektronicznej zaprasza na kolejną, 44. edycję.

“Kosmiczna” edycja Technoranka odbędzie się w AïOLI inspired by Katowice.

AïOLI inspired by Katowice zapewni specjalne na tę okazję kosmiczne zestawy śniadaniowe (będzie opcja mięsna i wege). Wspiera nas B-life.

Na Technoranku nie mogło zabraknąć legendy Katowic- Siasi. Wesprą go Sierra Cosworth oraz Luke Cue.

 

Uwaga, uwaga! Ogłaszamy alarm dla mieszkańców Katowic! Bomba megabitowa nad Katowicami Już 16. października Technoranek przylatuje do Katowic z misją niesamowitego budzenia i solidną dawką bitów prosto do AïOLI inspired by Katowice. Na początku osiągniecie z nami perygeum, ale na tym nie poprzestaniemy i osiągniemy apogeum, po drodze zahaczając o apsydy Takiego kosmicznego lotu w Katowicach jeszcze nie było. Dlaczego? Bo obudzi Was kosmiczny miks muzy. Taki zestaw zachwieje Waszym układem holonomicznym, przekroczymy limesy, a asypmtoty pozbawimy zera i współrzędnych. Daj się ponieść! We are not sorry! U nas możesz być kim chcesz! To Twój naturalny wybór!

 

Ale nie bójcie się, nie zabraknie Wam mocy Paliwem dla obwodów logicznych, emocjonalnych i semantycznych będzie B-Life. Mocy dostarczą Wam też kawa i pyszne śniadania specjalnie przygotowane na tę okazję przez AïOLI inspired by Katowice. Po tej dawce mocy osiągniecie homeostazę i z nową energią wrócicie do pracy i codziennych zajęć
Składkowe: 15 zł
☕ Kawa ️ Śniadanie Techno

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/395920774427192/

Tagi: , , , ,