Home

Aktualności

SUNRISE FESTIVAL 2021 PRZEŁOŻONY NA NASTĘPNY ROK! JEST JEDNAK SZANSA, BYŚMY SPOTKALI SIĘ JESZCZE W TE WAKACJE

Brak komentarzy Aktualności EVENTY

Po wielu miesiącach oczekiwań i nadziei organizator Sunrise Festival podjął decyzję o przyszłości wydarzenia. W związku z obowiązującymi przepisami nie jesteśmy w stanie zrealizować tegorocznej edycji imprezy w takim kształcie, jak byśmy chcieli. Dlatego podjęliśmy decyzję o przełożeniu Sunrise Festival 2021 na przyszły rok.

 

„Mimo wielu trudności walczyliśmy do ostatnich chwil. Produkcja Sunrise Festival nabrała tempa. Wszyscy byliśmy podekscytowani, bo nasze plany są naprawdę ogromne. Wiele z nich udało się zrealizować, ale najważniejszego – czyli zgody – nie jesteśmy w stanie uzyskać. Obowiązujące ograniczenia dotyczące wydarzeń masowych skutecznie blokują organizację tak wielkiego wydarzenia, jakim jest nasz festiwal” – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Nowa data osiemnastych urodzin Sunrise Festival to 21-24 lipca 2022 roku. Cały czas trwa sprzedaż wejściówek, które są na bieżąco wysyłane. Wszystkie bilety, które zostały już zakupione zachowują swoją ważność i przechodzą automatycznie na 2022 rok. Organizator wydarzenia ma nadzieję, że wszyscy już ogłoszeni artyści pozostaną w lineup’ie. Na tę chwilę prowadzonych jest wiele rozmów z managementami i wygląda to bardzo obiecująco. Pewne jest jednak, że w składzie na Sunrise Festival 2022 pojawi się jeszcze wiele topowych gwiazd muzyki elektronicznej.

 

Ostatnie decyzje o odblokowywaniu poszczególnych gałęzi gospodarki oraz trwająca akcja szczepień przeciw koronawirusowi dają nam jednak nadzieję, na spotkanie się z klubowiczami jeszcze w te wakacje. Organizatorzy Sunrise Festival chcą zaprosić do bezpiecznej zabawy w Podczelu.

„Głód spotkania z Wami jest jednak tak ogromny, że chcemy zorganizować osobne wydarzenie z limitem uczestników i w rygorze sanitarnym, który określą odpowiednie służby. Informujemy, że złożyliśmy propozycję organizacji imprez w lipcu i czekamy na decyzje. Jeżeli nasz plan się powiedzie, będzie to pierwszy, ale wielki krok ku normalności. Bilety na te wydarzenia będą w sprzedaży już niebawem. Szczegóły podamy wkrótce” – informuje MDT Production.

 

Tagi: , , , , , ,