Home

Aktualności

PURE FESTIVAL News !!

Brak komentarzy Aktualności

Niespodziewane pojawienie się PURE Festival na imprezowej mapie Polski wzbudziło wśród Was mnóstwo emocji. Całe szczęście najwięcej tych pozytywnych! Z tygodnia na tydzień organizatorzy dzielili się informacjami odnośnie kolejnych gwiazd, które wystąpią podczas eventu w hali EXPO XXI.

Przed Wami ostatni z zagranicznych artystów, który w ostatnich latach opanował rynek muzyki klubowej. To bardzo elektryzujące ogłoszenie i ogromna gratka dla klubowiczów z całego kraju!

Jego występy na Sónar, Ultra Music Festival, We Are Fstvl, Ministry of Sound, Awakenings, Loveland czy Monegros Desert Festival każdorazowo doprowadzały publiczność do czystej ekstazy.

9 grudnia będziecie mieli okazję usłyszeć go po raz pierwszy w Polsce. Ladies and gents… DOSEM @ PURE Festival!!!

DOSEM od ponad 10-ciu podbija serca fanów na całym świecie. Wystarczy wspomnieć o wydawnictwach na tak uznanych labelach jak Suara, Tronic, Intec należący do Carla Coxa czy Bedrock Records Johna Digweeda. Wszystkie produkcje okazywały się hitami granymi przez niezliczoną ilość artystów na całym globie.

Dosem od zawsze lubił łączyć elementy house i techno, a jego talent oraz unikalny styl nie mogły odbić się bez echa. Jego utwory regularnie wspierają najwięksi w branży m.in.: Sasha, Carl Cox, John Digweed, Joris Voorn czy Laurent Garnier.

Uwagę na sobie skupił w latach 2008-2009 po wydaniach u Technasia w Sino oraz Joris Voorna w Green. To właśnie dzięki tym release’om trafił w ręce większych tuzów i zacząl remixować takie nazwiska jak Hot Since 82, Umek, Technasia, Uner, Coyu, Gregor Tresher, Hery Max Cooper czy Saiz… Sukces producencki szybko przełożył się także na sukces DJski. Dosem od wielu lat podróżuje po całym świecie grając ponad dwieście gigów rocznie.

Line up PURE Festival:

– FAITHLESS DJ SET (Wielka Brytania)

– FORMAT:B (Niemcy)

– TIEFSCHWARZ (Niemcy)

– DOSEM (Hiszpania)

– SAYTEK Live (Wielka Brytania)

– DEAS (Polska)

 

PURE FESTIVAL
EXPO XXI 09.12.2017
Ul. Prądzyńskiego 12/14 | Warszawa
Start: 20:00
End: 08:00

Tagi: , ,