Home

Wywiady

Soundtraffic - Portal muzyki elektronicznej i klubowej

Płocka muzyczna rzeka czyli o Audioriver w wywiadzie z Angelo Mike

Brak komentarzy Wywiady

Płock w lipcu zabiera w podróż muzyczną wszystkich miłośników muzyki elektronicznej.Przez  kilkadziesiąt godzin to miasto zmienia się w  stolice muzyki elektronicznej.

Nad Wisłą występuje wielu artystów z całego świata. Także polska scena będzie bardzo mocno reprezentowana.

Nam udało się porozmawiać z Jarkiem Czechowskim ( Angelo Mike) gdzie rozmawialiśmy o trendzie Audioriver. Na którego z artystów pojawiających się na tegorocznym Audiorver czeka Jarek to oraz inne ciekawe informacje dowiecie sie z naszej rozmowy.

Zapraszamy do wysłuchania :

Angelo mike – bio

Angelo Mike zaczął pracować jako DJ w 1995 roku od grania detroit techno z wytwórni takich jak KMS, Transmat czy UR, aby w roku 1998 zainteresować się amerykańskim house’em i przyjąć nick, pod którym występuje do dzisiaj. Zajął się również działalnością promotorską. Owocem jego wysiłków organizatorskich były imprezy klubowe na południu kraju.

Podczas podróży po Polsce grał w większości klubów. Zakwalifikował się do konkursu DJ-ów na łódzkiej Paradzie Wolności w 1998 roku.

W 2001 roku postanowił przenieść się do Warszawy. Grał z Tiësto, Paul van Dyk, Armin Van Buuren, Sasha, Mauro Picotto, Richie Hawtin, Ferry Corsten czy Danny Howells.

Często podróżował. Począwszy od Kołobrzegu, poprzez Olsztyn aż po Katowice, grając zdobywał sobie uznanie klubowiczów. Następnie przyszły również wyjazdy za granicę, do Czech, Słowacji, Rosji, Niemiec, Austrii, a nawet na Maltę.

Popularność Angelo Mike’a znalazła swoje odbicie również w mediach. Czytelnicy magazynu Laif obdarzyli go tytułem Najlepszy DJ 2002, 2003 oraz Najlepszy DJ 2004. W 2004 roku jako pierwszy Polak zagrał na Mayday w Dortmundzie na głównej scenie oraz na festiwalu Soundtropolis pod Berlinem. Jak dotąd gościł również na festiwalach Creamfields (Praga, Czechy) oraz Nature One (Pydna, Niemcy). Obecnie skupiony jest na pracy w studio nad kolejnymi autorskimi wydawnictwami.

https://www.facebook.com/angelomikemusic/?ref=br_rs

 

Tagi: ,