Home

Aktualności

PANIE PROSZĄ PANÓW

Brak komentarzy Aktualności

Już 7 marca warszawskie Kino Luna po brzegi wypełni się inspirującymi dźwiękami najlepszych polskich DJ-ek.

Zapierającą dech w piersiach INA WEST czy specjalny projekt live/hybrid TAKI i AETHY w Sali Widowiskowej. Do tego wybuchowa mieszanka różnych stylów w wykonaniu reprezentantek Instytutu Dźwięku, czyli „new talents freestyle show na osobnej scenie. I last but not least – Sala Filmowa z niemym kinem all night long. Nadchodzi trzecia edycja wydarzenia „Panie Proszą Panów” – tchnienie świeżości w połączeniu ze sprawdzonym, ale nadal oryginalnym konceptem.

 

Trzy lata temu nie przyszłoby nam do głowy, że spontanicznie zorganizowane w klubie Jasna 1 czwartkowe wydarzenie „Panie Proszą Panów”, które nieco przekornie miało nawiązywać do naszego marcowego kobiecego święta, okaże się odbić takim echem i sukcesem. Dziś już wiemy, że pomysł był trafieniem w dziesiątkę! A koncepcja była prosta: chciałyśmy ukazać kunszt naszych utalentowanych DJ-ek i producentek, które w ostatnich latach zawojowały rodzimą i zagraniczną scenę – duma rozpiera na samą myśl o ich różnorodnych występach! Byłyśmy świadome, że nie ma oczywiście możliwości zaprosić wszystkich artystek na jedno wydarzenie, jednak ideą było stworzenie pewnego podsumowania ich twórczości.

 

Od zeszłego roku domem dla naszego wydarzenia jest warszawskie Kino Luna, które swoją architekturą dodaje tej nocy niesamowitego klimatu, a my tylko odrobinę go „podkręcimy” 😉 Jednak pamiętajmy, że finalnie, to nie miejsce tworzy wspomnienia, a ludzie – radość, familijna atmosfera, wzajemny szacunek i muzyka prosto od najlepszych polskich artystek, tak niewiele, a zarazem tak wiele trzeba, by w efekcie uzyskać tak udane wydarzenie i niezapomnianą imprezę.

 

Tegoroczna edycja będzie pełna niespodzianek, a każda zaproszona artystka odegra w niej swój muzyczny epizod, to możemy Wam obiecać. Oddamy w Wasze ręce kinową salę, która po brzegi wypełniona będzie miłością i muzyką, tak samo jak scena Instytut Dźwięku Takeover, w której czekać będą na Was nieco lżejsze brzmienia. A dla tych, którzy zapragną  odetchnąć, przygotowałyśmy wyjątkową niespodziankę –  w drugiej kinowej sali wyświetlane będą.. nieme filmy, wszak pozostajemy w kinie;) Imprezę zakończy „family freestyle” – nie chcemy zdradzić za dużo, jednak możecie spodziewać się dosłownie W S Z Y S T K I E G O! Będzie b2b, będzie wokal, będzie DJ set, będzie live act, ba, będzie nawet ich połączenie – po prostu damy się ponieść najbardziej pozytywnym emocjom!

 

 

 

 

Wystąpią…

 

SALA WIDOWISKOWA:
Aksamit b2b Anja Kraft
aetha & T A K A live/hybrid
Diana d’Rouze
INA WEST live performance
Vi

INSTYTUT DŹWIĘKU TAKEOVER:

/NEW TALENTS FREESTYLE, B2B, LIVE, HYBRID, OPEN DECKS/:

Vero Yagé

Rayndu

Sonia Wąsowska

Barbracadabra

Paulina

CDN….

SALA FILMOWA:

NIEME KINO ALL NIGHT LONG

VISUALS:

Sukubizm

 

 

– – – – – – –

FB event: https://www.facebook.com/events/727092497780440/

FP: https://www.facebook.com/technojestkobieta/

IG: @technojestkobieta

Bilety: https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/panie-prosza-panow-warszawa-9152/

#technojestkobieta

 

 

– – – – – – –

Instytut Dźwięku

FB: https://www.facebook.com/instytutdzwiekucom/

 

Aetha

FB: https://www.facebook.com/aethapl/

SD: https://soundcloud.com/aneta-jot

 

Aksamit

FB: https://www.facebook.com/aksamit.aff/

SD: https://soundcloud.com/alicja-aksamit

 

Anja Kraft

FB: https://www.facebook.com/anja.kraft/

SD: https://soundcloud.com/anja-kraft

 

Diana d’Rouze

FB: https://www.facebook.com/dianadrouze/

SD: https://soundcloud.com/dianadrouze

 

Ina West

FB: https://www.facebook.com/inawestina/

YT: https://www.youtube.com/watch?v=7SYp3ms6mOc

 

T A K A

FB: https://www.facebook.com/takajoa/

SD: https://soundcloud.com/takakota

 

Vi

FB: https://www.facebook.com/vi.officialmusic/

 

Sukubizm

FB: https://www.facebook.com/sukubizm/

 

Tagi: , , , ,

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/triples/public_html/wp-includes/functions.php on line 3720