Home

Aktualności

Portal muzyki klubowej, portal muzyki elektronicznej

OGŁASZAMY LINE UP SADZIMY TECHNO LAS🌲🌳

Brak komentarzy Aktualności

Odliczamy dni do muzyczno-ekologicznego święta Sadzimy Techno Las! Za niespełna dwa tygodnie spotykamy się w magicznym miejscu, by oddać się muzyce i naturze, czyniąc dobro naszej planecie! Nadeszła chwila ogłoszenia artystów na Sadzimy Techno Las. 🎶

W tegorocznym line upie znaleźli się utalentowani artyści, którzy zapewnią wysublimowane wrażenia muzyczne wspierając tę eko-inicjatywę. DJ’e i producenci zadbają o odpowiednią oprawę muzyczną zarówno podczas sadzenia lasu, chillu wśród natury w ciągu dnia, jak i nocnego szaleństwa. Wśród znanych i cenionych artystów pojawią się odkrycia naszej rodzimej sceny, które przez ostatnie tygodnie spędzały organizatorom sen z powiek. “Jesteśmy zachwyceni ile wspaniałej, nowej i interesującej muzyki jesteśmy w stanie zaprezentować” – mówi Iwona Korzybska – kierowniczka zamieszania w Instytucie oraz Techno Las. – “Przyszło do nas ponad 200 zgłoszeń od artystów, którzy chcą wesprzeć inicjatywę Sadzimy Techno Las. Grają dj sety, live acty czasami nawet swoje występy okraszają pięknym wokalem i obracają się w różnych stylach muzycznych.

Wspólnie z Gerhard Derksen, Manoid i Luke Erb zapoznaliśmy się ze wszystkimi nadesłanymi pracami i niezwykle miło nam zakomunikować ostateczny line up wydarzenia Sadzimy Techno Las 2020”. Klimat muzyczny będzie bardzo różnorodny, od ambientów z leśnymi dźwiękami przez tribal czy melodic house, dub techno, tech-house aż po “no mercy” rave – dla każdego coś dobrego. Jeśli kochacie muzykę i jesteście głodni nowych, ciekawych wrażeń muzycznych to zapewniamy, że Sadzimy Techno Las jest dobrym kierunkiem.

Czy istnieje coś piękniejszego niż sadzenie drzew połączone z muzyką i sztuką wśród natury?

Dwie sceny: non stop music i scena nocna będą porywały uczestników do tańca od południa w sobotę aż do wieczora w niedzielę – 32 godziny nieustającej muzyki!

Line up:

ANE

ANGELA CIOS

ATIKA ALTAR

AXIS OPERANDI

BANSKE BEAT

DON EDUARDO

FERSKJA

FI;END

FILIP SONIK

GARSIJA

HEVNER HYBRID

JACEK ZELENT

JAGSONIFY

KAMIL BRYK

LISO

LUKE ERB

MAZI

MIÓD

MONCZI

PAWEŁ ŻURAWSKI

POSTER

REY SHEPHERD

SHAZZE SPEYS

THA NOOTA

TRUANT V

ERO YAGÉ

W_IRO

Pamiętajcie, że biletem wstępu jest sadzonka, którą warto nabyć już teraz! Link: https://www.biletomat.pl/imprezy/sadzimy-techno-las-poswietne-9668/ Link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/376293969895695/ Techno Las: https://www.facebook.com/technolas/