Home

Aktualności

O muzyce klubowej w wywiadzie z Miss Monique

Brak komentarzy Aktualności Wywiady

O muzyce klubowej w wywiadzie z Miss Monique

mimss moniqe 2

Piękna utalentowanaz fantastycznym gustem muzycznym tak można w skrócie opisać tą djkę 🙂 Naszym gościem była Miss Monique. Pochodząca z Ukrainy Dj-ka odpowiedziała nam na kilka szybkich pytań. Pojawiła się także w 297 wydaniu audycji Soundtraffic.
Jej styl muzyczny charakteryzuje się połączeniem Progressive House i Techno, jej sety to prawdziwa niesamowita podróż muzyczna. O czym nam opowiedziała ? Musicie sprawdzić w naszym wywiadzie. Zapraszamy do lektury:

1.Jak to się stało, że zajęłaś się muzyką I DJowaniem?– Wiele czasu spędzałam na imprezach w klubach, gdzie mogłam obserwować jak grają inni DJe. Wydawało mi się to bardzo ciekawe, dlatego sama postanowiłam spróbować swoich sił.

2. Którzy artyści ze sceny muzycznej są dla Ciebie źródłem inspiracji i dlaczego? – Jest wielu DJów, których kawałków/ mixów słucham. Każdy z nich w pewnym stopniu mnie inspiruje.

3. Czym, poza muzyką, się interesujesz? – Przez większość czasu słucham muzyki lub ją tworzę. Muzyka jest więc ogromną, jeśli nie największą, częścią mojego życia. Jeśli jednak mam czas na coś innego, spędzam go z moją rodziną.

4. Ulubiony kawałek? – Mam wiele ulubionych kawałków. To by zajęło wieki.

5. Jakie są Twoje ulubione rodzaje muzyki?
– Progressive House

6. Jak wybierasz kawałki do swoich mixów? Masz jakieś fragmenty kawałków, które wywołują u Ciebie gęsią skórkę? – Wiele czasu zajmuje mi wyszukanie kawałków do mixów oraz wybranie w każdym z nich tych fragmentów, które powodują gęsią skórkę.

7. Co uważasz za swoje największe zawodowe osiągnięcie? – Myślę, że moje największe zawodowe osiągnięcie wciąż jest przede mną.

miss moniqe

8. Powiedz nam więcej o swoim podcaście Mind Games? – Ten podcast ma ponad 4 lata. Z czasem wkładałam swoją duszę i uczucia w każdy odcinek Mind Games.

9. Jaki jest według Ciebie przepis na idealny kawałek? – Oryginalność.

10. Jakie masz plany na swoją muzyczną przyszłość? – Mam masę planów na przyszłość. Wydanie kolejnych kawałków oraz nowe występy.

11. Jakie są Twoje ulubione programy do tworzenia muzyki i DJowania i dlaczego? – Tworzę swoją muzykę w Logic Pro X. Program ten jest według mnie bardzo wygodny, dlatego nie próbowałam nawet korzystać z innego DAWa. Co do DJowania, to zaczynałam używając odtwarzacza płyt CD, potem przerzuciłam się na Traktor Pro, a następnie na CDJ od Pioneer.

12. Czy istnieje jakiś element, który definiuje Cię jako producenta ? – Wydaje mi się, że mimo, że nie jestem rewelacyjnym producentem, moje dźwięki są dla wielu dość charakterystyczne.

19047686_1753983637948596_600398236_n

13. Wyobraźmy sobie, że nie jesteś producentem i DJem. Czym byś się zajmowała? – W takim przypadku moja praca na pewno byłaby związana z turystyką.

14. Które kraje planujesz niedługo odwiedzić? Możemy spodziewać się Ciebie niedługo w Polsce? – W najbliższym czasie planuję odwiedzić Barcelonę i Indie. Jeśli chodzi o Polskę, to mam wiele zaproszeń od polskich słuchaczy, ale niestety nie otrzymałam jeszcze propozycji wystąpienia w żadnym z polskich klubów.. W każdym razie czekam i mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w Polsce.

15. Co chciałabyś powiedzieć naszym słuchaczom/czytelnikom? – Nie marnujcie czasu i róbcie to, co naprawdę lubicie.

http://facebook.com/missmoniqueua
http://instagram.com/djmissmonique
https://twitter.com/djmissmonique
Rozmawiał : Triple S

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.

Tagi: , , , , , , ,