Home

Aktualności

Największy klub z rodziny Fashion TV. FHouse otwiera podwoje 26 września

Brak komentarzy Aktualności

Foksal, uliczka tuż przy Trakcie Królewskim. Niewielka, ale kryjącą niezwykłe historyczne tajemnice.

Tereny, na których znajduje się Foksal, przez lata należały do najznamienitszych rodzin. W XVIII wieku trafiły w ręce Franciszka Kabryta – bankiera, który postanowił stworzyć tu ogród rozrywki dla arystokracji i warszawskich elit. Ogród był iluminowany, a pięknym światłom i fajerwerkom towarzyszyła muzyka w wykonaniu orkiestry. Miejsce to było wówczas jednym z najpopularniejszych w Warszawie. To również stąd 10 maja 1789 roku Jean-Pierre Blanchard wystartował stąd w dziewiczy na ziemiach polskich lot balonem.

Ulica zaczęła się zmieniać i stawać prawdziwą ulicą w XIX wieku, kiedy ogród wykupiła rodzina Przeździeckich. Zaczęły powstawać pierwsze budynki. Tak powstała u lica Foksal.

Działkę pod numerem 19 wykupił Ksawery Branicki i szybko wybudował tam siedzibę Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Budynek cieszył się sławą nie tylko wśród sportowców. Turyści tłumnie odwiedzali to miejsce, podziwiają „Alegorię Wisły” – rzeźbę Hipolita Malczewskiego, zdobiącą gmach.

To właśnie pod numerem 19 historia zatoczy koło. Znowu na ulicę Foksal zawitają elity. Skąd ta pewność? Otóż …

 

…już 26-27-28 września, na Foksal 19, swoje podwoje otworzy najmodniejszy klub stolicy – Fashion House. I jak przystało na historię budynku, będzie to miejsce niezwykłe!

 

Grand Opening

 

Wielkie otwarcie Fashion House to będzie wydarzenie, którego Warszawa długo nie zapomni. 26 września drzwi do wielkiej rozrywki otworzą największe gwiazdy muzyki, kina i oczywiście mody.

Ekscentryczny milioner – Gianluca Vacchi, oficjalny głos Fashion TV- Ania J i najgorętsze nazwisko polskiej muzyki elektronicznej ostatnich miesięcy – DJ Gromee – to tylko niektóre muzyczne gwiazdy tego wieczoru. Nie zabraknie też pokazów tanecznych, mody, dobrego jedzenia i zabawy do białego rana.

A jak na najmłodsze dziecko Fashion TV przystało, uroczystego otwarcia klubu dokona twórca Fashion TV – Michel Adam Lisowski.

3-dniowe otwarcie FHouse śmiało można nazwać festiwalem muzyki elektronicznej. Na scenie zobaczyć będzie można:

 


26.09 – czwartek
Gianluca Vacchi
Sebastian Gamboa
Low Deep T (vocal)
Edu Natored
Ania J (vocal)
Gromee

Hermes

27.09 – piątek
Gianluca Vacchi
Tyron Dixon

Roberto Sevillano

Victor Olle

Ania J (vocal)
Gromee

Lunnas

Hermes

28.09 – sobota 
Fedde Le Grand
Lovely Laura (sax) & Ben Santiago
Tyron Dixon

Roberto Sevillano

Victor Olle

Ania J (vocal)

Lunnas

Hermes

 

F House

 

FHouse, należące do rodziny Fashion TV, to miejsce, gdzie spotka się moda, muzyka, taniec i jedzenie w niezwykłej oprawie. Wśród wielu klubów ten będzie wyróżniał się pod każdym względem.

Jednym z nich z pewnością będzie wystrój. Klub mieści się na czterech piętrach zabytkowej kamienicy. Na każdym piętrze goście mogę spodziewać się różnych doznań, ale na każdym można będzie poczuć smak luksusu. Zapewnią to projekty wnętrz, wykonane przez Marco Belotto.

Marco od ponad 20 lat tworzy ponadczasowe wnętrza, w których ludzie sukcesu mieszkają, pracują i odpoczywają. Tym razem wziął na tapetę” FHouse.

„Każdy projekt musi być technicznie doskonały. Jeśli jednak nie jest przeprowadzane z serca i bez najwyższej dbałości o szczegóły, nie można go uznać za kompletne. Dlatego czuję się odpowiedzialny za projekt nie tylko na etapie projektowania, ale przez cały czas jego realizacji. Muszę się upewnić, że obraz, który stworzyłem, został przetłumaczony na rzeczywistość zgodnie z zamierzeniami, aby mieć pewność, że powstała przestrzeń będzie szczęśliwym miejscem”. – mówi Marco. W szczęśliwej scenerii będzie można rozkoszować się smakiem, spokojem albo szaloną zabawą. Każdy może wybrać to, co lubi.

 

Na parterze, w restauracji, można będzie spróbować niezwykłych dań, często inspirowanych najnowszymi kolekcjami wielkich projektantów. Niezwykłości daniom doda sposób ich podania. Każdy będzie mógł zamówić tematyczny talerz – mięsny, wegetariański, rybny albo z owocami morza i wszyscy goście będą mogli spróbować jego smakołyków. Tak, foodsharing znają już w restauracjach w największych światowych metropoliach, teraz możecie zobaczyć, jak to działa w Warszawie. Tutaj też można odpocząć przy chilloutowej muzyce i obejrzeć relacje na żywo z największych pokazów mody. Mało? Zaprosimy zatem naszych gości na Dinner Show. Obiad w niezwykłej oprawie i w towarzystwie najlepszych tancerek smakuje jeszcze lepiej.

Po obiedzie sjesta? Nie ma problemu. Na pierwszym piętrze można będzie delektować się wykwintnymi alkoholami i zapalić kubańskie cygaro. A przy okazji poznać najnowsze trendy w modzie haute couture i wybrać modną biżuterię i perfumy.

A po odpoczynku – pora na zabawę. Na drugim piętrze, w wielkiej sali balowej, w każdą środę, piątek i sobotę, do tańca porwą gwiazdy światowych klubowych scen. A co zrobić z pozostałymi dniami? Najlepiej przyjść na pokaz nowych kolekcji topowych projektantów, nie tylko polskich lub na wystawę.

Czwarte piętro jest nieco tajemnicze. To Michel Adam’s Super VIP & Business Lounge. Dyskretna obsługa, spokojna muzyka i obsługa concierge zapewnią idealne warunki do biznesowego spotkania albo wieczornego relaksu w gronie najbliższych przyjaciół.

Gianluca Vacchi

Przedsiębiorca; gwiazda mediów społecznościowych; DJ; producent; Gianluca Vacchi to mężczyzna, który odnosi sukces we wszystkim, czego dotknie. Jego odważny, wręcz hedonistyczny wybryk w mediach mediach społecznościowych uczynił go gwiazdą. Jego charyzma zgromadziła wokół niego miliony fanów. To dodało mu odwagi i siły do spełnienia swojego wielkiego marzenia – kariery w muzyce.

Spadkobierca ogromnej firmy zajmującej się pakowaniem i przetwarzaniem żyje życiem, o jakim większość z nas marzy.

Zaczynał pracując w firmie rodzinnej w wieku 25 lat. Po 20 latach ciężkiej pracy w biznesie postanowił zmienić swoje życie.

W wieku 45 lat zdałem sobie sprawę, że świat nie ma mi już nic do zaoferowania

nie jestem już zainteresowany gromadzeniem pieniędzy, interesuje mnie tylko to, co porusza

moją ciekawość.” Wtedy zaczęła się prawdziwa zabawa.

Niezależnie od tego, tańczy do jednego ze swoich ulubionych utworów, prezentuje swoje tatuaże i ekscentryczne stroje czy wykonuje ewolucja na jednym z motocykli ze swojej kolekcji, jego życie nigdy nie jest nudne. Jego pozytywne nastawienie do zabawy i naturalna charyzma sprawiły, że ​​muzyka była dla niego nieuniknioną drogą.

Współpracując ze Spinnin ’Records – największą na świecie wytwórnią muzyki tanecznej. To tam powstały „Trump-It” i „Viento”, pokazujące prawdziwy talent hymnowe utwory. Pierwsze single doskonale prezentują jego talent i elektryzująca osobowość. Sprzedaż na poziomie 40 milionów pokazała, że zmierza w dobrym kierunku.

Obecnie wydaje swoje utwory w Universal Latin-America i jest jednym z najbardziej znanych artystów latynoamerykańskich.

Pierwszym singlem, wydanym prze wytwórnię było „LOVE”, które powstało we współpracy z Sebastianem Yatrą, producentem takich jitów jak np. „Despacito”, Andresem Torresem i

Mauricio Rengifo. Po wydaniu krążka „Sigamos Bailando” we współpracy z Luisem Fonsi i Yandel – stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd.

Kolejnym krokiem w budowaniu muzycznego imperium jest jego letnia rezydencja VIBRA w prestiżowej Amnesii na Ibizie, e w której zorganizował w 2018 roku wielką elektro-łacińską imprezę. Występy na żywo, DJ-e, w tym również sam Vacchi spektakularna produkcja, tancerze, pirotechnika. To było ekscytujące.

Kariera muzyczna Vacchi cały czas się rozwija. Występuje wszędzie – od Amsterdam Dance Event po Dubaj i wycieczki po Ameryce Południowej i Europie. Cały świat z napięciu czeka, żeby zobaczyć co tam przygotuje, wraz ze swoimi przyjaciółmi, jak Cristiano Ronaldo i Zac Efron.

Sebastian Gamboa

 

Wychowany na słynnej wyspie Ibiza wyrastał obserwując największe gwiazdy house. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 1990 roku.

Dzięki głośnym występom w Pacha, Privilege, Amnesia i Space szybko zyskał szacunek jako pionier hiszpańskiej sceny House i oczywiście jedna z autentycznych postaci legendarnego życia nocnego na Ibizie.

Od 2002 roku Sebastian był rezydentem w Baleary. W 2006 roku rozpoczął miesięczną rezydencję w Pacha Ibiza, współpracując z Def Mix, grając w sobotnie wieczory u boku Frankie Knuckles i Davida Moralesa. To doprowadziło go do  Pacha Classics, gdzie grał w każdą niedzielę. W 2011 roku stworzył własną imprezę, zwaną „Vintage by Sebastian Gamboa”, która odniosła sukces w takich miejscach jak Pacha Ibiza, Ocean Beach Club Ibiza itp. Obecnie jest rezydentem w Lío Ibiza.

Sebastiana można uznać za muzycznego maestro. Wydał 13 płyt i 15 kompilacji, w tym „La Vida” w 2006 roku. Współpracuje z Davidem Pennem w wytwórni Purple Music. Jego niesamowity solowy projekt „Muévelo”, był nominowany przez Deejay Mags Awards do nagrody płyty roku.

Jest uznanym muzykiem zarówno wśród publiczności jak i krytyków. Zdobył niezliczoną ilość nagród, w tym dla najlepszego DJ-a Ibiza na The DJ Awards 2007, Best Soulful & Deep House DJ na Deejay Mags 2009, Best Ibiza DJ na DJ Oners 2001, Best Musical Compilation at Muchoticket. com Awards 2014 i brązowa statuetka za najlepszą kampanię graficzną 2014 na Ibiza Design Awards 2014 z Vintage.
Edu Natored

 

Odkąd Edu Natored rozpoczął swój cykl imprez w klubie Eclipse, niesamowitej przestrzeni na 26. piętrze ekskluzywnego hotelu Barcelona wtorki nabrały zupełnie nowego wymiaru. Mają już nawet swoją nazwę – Queens Rebellion.

Natored wykonuje wszystko, czego nauczył się podczas ponad dziesięcioletniego grania w najbardziej kultowych klubach Barcelony. Słychać jego wyśmienity smak, wyjątkową umiejętność zbudowania idealnej atmosfery i szósty zmysł do wyczucia, czego chce publiczność.

A jeżeli akurat jesteście w Barcelonie i nie możecie znaleźć klub, w którym gra Edu Natored, to pewnie dlatego, że gra gdzieś w świecie, rozpowszechniając swoją uzależniającą muzykę i dobre wibracje. Albo gra o prestiżowych wydarzeniach, takich jak Premier Lounge w Moscu, Pacha Poland,

Niemcy, Azja, lato na Ibizie lub festiwalach elektronicznych, dzieląc scenę z bohaterami muzyki elektronicznej, takimi, jak „Little” Louie Vega lub Roger Sanchez.

Edu Natored grał w każdej świątyni muzyki w Barcelonie, jak W Barcelona, ​​Shoko, Carpe Diem,

Catwalk, City Hall, Sotavento Beach Club, L’Atlantida Beach Club, Cabaret Berin, EIBISI.

Zaimplementował także niektóre wydarzenia, które nadały miastu nową osobowość, np

legendarne Clear Nights, organizowane w Hotelu Me, gdzie miksował różne style, od klasycznych remiksów Sade’a do najnowocześniejszego house’u i techno.

Ania J

Piorunującą karierę Ani J na europejskiej scenie klubowej trudno przeoczyć. Śpiewa i gra z najlepszymi DJ-ami, zapraszanymi na najgorętsze i najbardziej popularne imprezy i wydarzenia na całym świecie.

Ania J występowała na wydarzeniach Fashion TV Events jako „oficjalny głos Fashion TV” na całym świecie oraz podczas ceremonii modowych, w tym Dolce & Gabbana, gdzie dzieliła scenę z Grace Jones. Najbardziej znana jest z regularnych występów w najbardziej ekskluzywnym klubie nocnym w Mediolanie Chandelier Motel.

 

Gromee

Gromee to krakowski producent, DJ, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki. Swoje pasje rozwija w rodzinnym mieście – Krakowie. Odnajduje się doskonale w rożnych gatunkach muzyki, nie tylko klubowej. Gromee bardzo ceni sobie brzmienie żywych instrumentów, eksperymentuje z muzyka i współpracuje z wieloma wybitnymi muzykami i multiinstrumentalistami. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki które wciągają słuchacza. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju.

Jako producent od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, w jego solowym projekcie śpiewał już miedzy innymi Andreas Moe utwór „Gravity” znany z produkcji Tiesto czy Hardwella. Anderz Wrethov utwór „Live Forever” wokalista, producent, multiinstrumentalista znany szerszej publiczności ze swojej solowej twórczości oraz produkcji dla największych gwiazd konkursu Eurowizji. Utwory te gościły na antenach Polskich i zagranicznych rozgłośni radiowych.

W 2015 roku premierę miał singiel artysty utwór „Follow You” który wokalnie wspiera WurlD – amerykański wokalista współpracujący m.in. z Timbalandem. „Follow You” odniosło ogromny sukces w kraju, przez długi okres czasu utwór rozbrzmiewał na antenach największych rozgłośni radiowych w Polsce (RMF FM, RMF MAXXX, Radio Zet, Eska) a teledysk można było zobaczyć w wielu muzycznych stacjach telewizyjnych (Eska TV, 4FunTV). „Follow You”odniosło również duży sukces poza granicami kraju. Kompozycja była wśród setki najchętniej granych utworów w całej europie i gościło na antenach radiowych miedzy innymi w Dani, Szwecji, Holandii, Czechach, Niemczech, Rosji. W Polsce singiel podbił listy przebojów i dotarł do 11. miejsca AirPlay Chart. W grudniu 2015 roku Związek Producentów Audio Video oraz Sony Music przyznali artyście nagrodę w postaci Złotej Płyty za sprzedaż singla Follow You.

W roku 2016 artysta zaprezentował słuchaczom swój kolejny singiel. Utwór „Fearless” to produkcja do której Gromee zaprosił szwedzka wokalistkę May Britt Scheffer. Autorem tekstu w utworze jest Raz Nitzan (współtwórca hitów m.in. Armina van Buurena). „Fearless” było jednym z najczęściej granych utworów w Polskich stacjach radiowych (utwór do tej pory dotarł najwyżej do 10. miejsca AirPlay Chart Polska). Utwór Fearless otrzymał status Platynowej Płyty i ma już ponad 15 000 000 odtworzeń w serwisie YouTube.

W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera nowego singla „Spirit”. Singiel jest utrzymany w klimacie popowo – elektronicznym z charakterystycznymi dla artysty brzmieniami. Swojego głosu w utworze użyczyła szwedzka wokalistka i kompozytorka Mahan Moin. Utwór osiągnął ogromny sukces w Polsce! Uplasował się na 1 miejscu Air Play Poland – co oznacza ze był najczęściej granym utworem w Polskich stacjach radiowych i otrzymał status Złotej Płyty.

Rok 2017 – Gromee zaprezentował fanom kolejne nagranie Runaway! Do współpracy zaprosił znaną z poprzedniego utworu Spirit Mahan Moin. Utwór w bardzo szybkim tempie zaczął podbijać listy przebojów i był jednym z najczęściej granych utworów w największych rozgłośniach radiowych w kraju. Został również nominowany w plebiscycie Przebój Lata Radia 2017 radia RMF FM.

 

W 2017 roku jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek Ania Dąbrowska zaprosiła Gromeego do współpracy, dzięki której powstał Remix do utworu „Nieprawda” – piosenka szturmem podbiła listy przebojów i była jednym z najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych.

W listopadzie 2017 Gromee po raz kolejny zaskoczył swoich słuchaczy niespodziewanie wydając nowego singla. Utwór o tytule „Without You” to mieszanka muzyki elektronicznej i rockowej. Do piosenki głosu użyczył szwedzki wokalista rockowy Lukas Meijer.

Gromee juz od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W 2014, 2015 i 2017 roku wystąpił na Sunrise Festivalu, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB Olivier Heldens. W 2015 i 2016 roku artysta gościnnie wystąpił również na Life Festiwal Oświęcim, gdzie zagrał miedzy innymi przez Eltonem Johnem. Gromee miał okazję również występować przed takimi artystami jak Mariah Carey, Alan Walker, Chicane, Enriqe Iglesias

 

Tyron Dixon

Tyron Dixon rozpoczął swoją karierę muzyczną w wieku 17 lat. Pierwsze doświadczenia muzyczne zdobywał u boku producenta Mousse T w Peppermint Park w Niemczech.

Przygotowywał remixy dla ikony muzyki popBeyonce, Kerri Chandler, Susu Bobien, wokalisty Daft Punk Romanthony. Tyron stworzył również remix utworu „Bring it back” we współpracy z Johnem Davisem – wokalistą zespołu Milli Vanilli.

Współpracował ze zdobywcą nagrody Grammy Paulem Oakenfoldem, Timem Masonem, Seamus Haji, Nielsem van Goghiem i wieloma innymi.

Występował w kultowym klubie Pacha Ibiza, miksował kompilacje dla Pacha Polska & Ischgl. Był rezydentemnajlepszych światowych klubów, jak Space, Blue Marlin, KM5 na Ibizie czy Sutton Club w Barcelonie.

Dwukrotnie supportował Calvina Harrisa, występował z Gavidem Guetta podczas trasy :F***Me I’m Famous”, LMFAO, Arminem van Burenem, Taboo (Black Eyed Peas), Bruno Marsem, Pitbullem oraz Sophie Ellis Bextor.

 

Roberto Sevillano

Karierę rozpoczął w wieku 14 lat jako DJ w klubie nocnym Korus, Irún, który współpracował ze stacją radiową „Los 40 Principales”. Wkrótce potem przeniósł się do „Klan Irún”, innowacyjnego wówczas klubu muzyki elektronicznej w Kraju Basków. Jego ostatni krok w kierunku House Music rozpoczął się, gdy zaczął pracować dla klubu „KU” w San Sebastian, współpracując Juanem Carlosem Sanchezem. Podczas pracy miał okazję dzielić scenę ze znanymi artystami, takimi jak Juan Atkins, Derrick May, Rolando, Jeff Mills, Laurent Garnier i wiekszością najlepszych DJ-ów na ówczesnej scenie międzynarodowej.

Odkąd przybył do Barcelony, Roberto pracuje jako DJ w Too Much, Coppelia, a obecnie jest rezydentem w CDLC (Carpe Diem Barcelona), wraz z Camilo Franco i Lee Starkiem. Roberto łączy wszystkie rodzaje house’e czyniąc swoje sesje DJ-skie porywającymi i dzięki swojej innowacyjności nie pozostawia nikogo obojętnym.

Dzięki własnej oryginalną i świeżej adaptacji typowej muzyki klubowej, Roberto grał w najbardziej znanych klubach na całym świecie kluby referencyjne, takich jak Sutton w Barcelonie czy Ushuaia na Ibizie.

Jest regularnym DJ-em w MVP, prestiżowej niedzielnej imprezie w Barcelonie, współpracuje z Williamem Belartem i Javi Mulą.

Pracując jako producent wraz z Johnem Di Lago, osobą, którą uważa za prawdziwy numer jeden, udało mu się stworzyć muzyczne hity, takie jak „Fever Called Love feat Mary Row”, „I Believe RMX 4 Kren 2012” czy jego najnowsza piosenka bootlegowa „I Feel So Close vs Vito Orofino.

Roberto jest gospodarzem i dyrektorem programu FM „District house” w radiu Enjoy fm.

 

Victor Olle

Urodzony w Barcelonie w 1973 roku, przez całe życie był pod wpływem inspiracji wieloma różnymi dziedzinami i stylami muzycznymi. Od najmłodszych lat Rock, Funk, Indietronic i Brit Pop kształtowały jego muzyczny gust.

Ciągłe odkrywanie nowych zespołów stały się częścią jego codziennego życia, spędzał czas na koncertach niezależnych grup i poszukiwał nowych trendów w muzyce elektronicznej. Aż w końcu w 2000 roku zaczął stanął przed mikserem .

Obecnie jest rezydentem różnych klubów w Barcelonie jako APOLO, Crappy Tuesdays (Nasty Mondays), CRIT!, POPCORN BCN.

W 2014 roku rozpoczął pracę jako dźwiękowiec, programista i dj rezydent w PUROBEACH BCN w Hilton Diagonal Mar, gdzie pod pseudonimem OHLLÉ zaczął grać Deep House.

Występował na całym świecie: w Sali Apolo, Space (Ibiza i Menorca), Vibes (Hongkong), Ibiza Rocks, Lexington (Londyn), Pikes (Ibiza), Plastic (Mediolan), Razzmatazz, Lido (Berlin), Ibiza Rocks , Sa Lluna (Mallorca), The Red Lion (Marsylia), Ocho y medio (Madryt), Sala Lopez (Zaragoza), LA3 (Valencia), Nylon, Pacha (Ibiza), Rock Nights Ibiza, Confetti (Alicante), Sala REM (Murcia).

 

Fedde Le Grand

Fedde Le Grand jest pionierem elektroniki, uważanym przez niezliczoną liczbę fanów i artystów za jedną z najbardziej charakterystycznych postaci muzyki house. Niezależnie od tego, czy jako DJ, czy producent, wpływ Fedde można odczuć w całym elektronicznym świecie. Jego twórcze rytmy, groove i melodie znane są na świecie od lat. Remiksował hity największych gwiazd – od Coldplay, Madonna, will.i.am, Robbie Williams, Everything But The Girl i Fatboy Slim, po Shakirę, Rihannę, Mariah Carey, Faithless i jego własną muzyczną inspirację Michaela Jacksona.

Przełomowym utwórem w jego karierze było „Put Your Hands Up For Detroit”, który zwrócił uwagę całego świata Le Grand i tchnął nowe życie w zastaną scenę house. Szybko stało się jasne, że Holender nie jest gwiazdą jednego sezonu. Utwory takie jak „The Creeps”, „Let Me Think About It”, „Back” N Forth ”,„ Metrum ”,„ So Much Love ”i„ Sparks (Turn Off Your Mind) ”sprawiły, że został uznany za jeden z największych talentów na muzycznej scenie.

Na jego albumach „Output” (2009) i „Something Real” (2016), znajdziecie hity, takie jak „Cinematic”, „Feel Good”, „Give Me Some” i masywny „Rhythm Of the Night”. Jest jedną z czołowych twórczych sił w muzyce elektronicznej i nie wykazuje oznak spowolnienia.

Rok 2018 rozpoczął wydaniem „Bump” „N Shake”, „Monsta”, „You Got Me Runnin”, „Flex”, „Hit The Club”; od niechcenia dodał też trzy darmowe pliki do pobrania na cele charytatywne (icw BBIN x DJ Mag) – „The Gaming Beat” z udziałem Krisa Kiss, „You Lift Me Up” i „Scream Out Loud”.

Wystepował na Ultra Music Festival, Tomorrowland, Untold Festival, Parookaville, Sunrise Festival, Coachella, EDC, STORM Festival, Medusa, Big Slap Festival, Exit Festival, Global Gathering, Creamfields, Electric Zoo, Sziget, Palmesus, SW4, Airbeat One, Sensation, a lista wciąż rośnie.
Lovely Laura (sax) & Ben Santiago

Internetowa sensacja Lovely Laura i DJ z Ibizy Ben Santiago szybko stali się jednym z najbardziej szanowanych i dynamicznych duetów muzyki tanecznej. Połączenia bogatych, napędzanych energią groove’ów i uzależniającego saksofonu, okazały się atrakcyjną kombinacją.

Szybko stali się główną atrakcją na wyspie. Ich elektryzujący show można zobaczyć w Café Mambo i Ocean Beach Ibiza i najlepszych klubach w całej Europie, Azji, Na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Południowej.

Laura zdobyła świat szturmem dzięki swoim filmom na Facebooku, które mają do ​​tej pory ponad 50 milionów wyświetleń. Absolwentka jazzu w Leeds College of Music w Wielkiej Brytanii przyciągnęła uwagę świata swoimi talentami jako saksofonistka / wokalistka. Prowadząc spektakle na żywo w Hed Kandi, Ministry Sound, Pacha Ibiza, Ushuaïa, Ocean Beach Ibiza, Klingande, Mambo Ibiza, EsParadis i Space Ibiza, jej profil postrzegana jest jako jedna z najbardziej poszukiwanych saksofonistek na świecie. Występowała w Tomorrowland, Cocoon (Frankfurt), Amnesia-Ibiza, Zouk (Singapur) i Pacha (na całym świecie).

Ben, od czasu przeprowadzki na Białą Wyspę 14 lat temu, miał wiele godnych pozazdroszczenia rezydencji i grał dla największych marek w branży, w tym Amnesia, Cream, Café Mambo, Café del Mar, Es Vive, Glitterbox, Hi Ibiza, Ibiza Rocks, Ministry Sound, Melon Bomb, Pacha, Pikes, Space i Ushuaia Beach Club Ibiza.

Poza klubowym światem Ben pracował jako dyrektor muzyczny podczas Berlińskiego Tygodnia Mody, a wraz z Laurą występowali osobiście i regularnie z Dolce & Gabbana w całej Europie i Azji. Grał dla wielu ekskluzywnych klientów, takich jak Tommy Hilfiger, MTV, Modele Mercedes i Storm.

Kontrastujące smaki i style pary są dodatkowo poparte imponującym wachlarzem osiągnięć zarówno na scenie, jak i poza nią. Połączenie zdolności Laury do oczarowania tysięcy na arenach, takich jak O2, NEC i Manchester Evening News Arena supportując artystów, w tym Take That, Sophie Ellis-Bextor i The Stylistics, oraz rodowód Bena z Hard Rock Hotel, Creamfields w Space Ibiza, para wciąż rośnie w siłę.

 

 

Low Deep T

Low Deep T może być nową nazwą międzynarodowej sceny house, ale w rzeczywistości jest to producent.

TJ Cases to legenda najlepszych czasów sceny garażowej w Wielkiej Brytanii. Jest powszechnie uważany za najlepszego twórcę piosenek. Jest twórcą kilku hymnów, takich jak „You Bring Me Joy”, „Dedicated to Love”, „Don’t Don’t Stop-Not Tonight” oraz „Do It Again”, która jest ulubioną piosenką Craiga Davida.

TJ Cases sprzedał w Wielkiej Brytanii ponad 4 miliony kopii swoich różnych znaczących nagrań oraz licencjonował pracę dla wytwórni takich jak Sony, Warners, Ministry of Sound and Telstar oraz Polydor and Arcade Music w Holandii. Wydał również w Avex Records, w Japonii.

Producent może pochwalić się wielkimi nazwiskami w swoim portfolio, ale jako Low Deep T wydał swój pierwszy singiel „Music” w grudniu 2009 r., Entuzjastyczne reakcje na jego pierwszy singiel przekonały go, że jest miejsce na stare szkolne wokale pomieszane ze świeżymi rytmami afro. „Musiałem wiedzieć, kto przychodzi do mnie po to, co robię teraz, a kto szuka tego, co robiłem w przeszłości” – mówi – tak narodziła się marka Low Deep T.

Pierwszy album Low Deep T, „Big Love”, który został wydany przez Sony w Południowej Afryce był wielkim sukcesem. Afro-beatowych podbiły światowe parkiety: od serca Południowej Afryki po Nowy Jork i Miami, Rumunię, Maroko, Grecję i Londyn.

 

Hermès Karel

 

Hermès Karel jest piosenkarzem i kompozytorem w języku francuskim i angielskim. Jest także piosenkarzem coverów, a szeroka gama jego miękkiego i krystalicznego głosu pozwala mu żonglować od między stylami (jazz, soul, pop, funk, międzynarodowa odmiana, francuska odmiana jak elektro). Będąc standardowym koneserem jazzowym, romantycznym miłośnikiem muzyki i funk groove zawsze zaskakuje nas pragnieniem przede wszystkim przekazania publiczności swojej pasji do muzyki i interakcji. Jego dar muzyczny objawił się bardzo wcześnie, ponieważ w wieku 6 lat został członkiem chóru i swoje pierwsze kompozycje stworzył w wieku 9 lat, nie wiedząc, jak czytać nuty. Komponowanie i pisanie zawsze było sposobem na wyrażenie jego pięknej wrażliwości a czas tylko wzmocnił to głębokie powołanie poza zgiełkiem jego kariery, które odżywiły i wzbogaciły jego niewyczerpane natchnienie. W ciągle zmieniającym się świecie artystycznym Hermès dostosowuje się, przywiązując tyle samo wagi do pisania swoich tekstów i kompozycji, co do studiów nagraniowych i sceny. Czas przejścia w świat muzyczny, artysta uważa za chwilę prawdy, scena odgrywa teraz pierwotną rolę, ponieważ daje mu poczucie iż jest to prawdziwe miejsce dla niego. Podczas festiwali, w klubach jazzowych, barach fortepianowych lub na prywatnych koncertach Hermès’owi nigdy nie brakuje hojności dla publiczności – „kiedy kochamy się, nie liczymy”, mówi ze skromnie. „Wisienką na torcie byłoby przyczynić się do tego, by ludzkość była bardziej wrażliwa na piękno wewnętrzne niż na wygląd”.

Lunnas

 

Bliźniaczki z Madrytu, Lunnas, urodziły się w 1992 roku. W wieku zaledwie 22 lat spełniły swoje marzenie o zdobyciu muzycznej sceny na Ibizie i świata muzyki elektronicznej.

W 2015 r. rozpoczęły współpracę z Sebastianem Gamboa jako ich  menedżerem.

Po kilku latach występów na Ibizie Lunnas postanowiły zdobyć międzynarodową sceną muzyczną. Swoją pierwszą rezydencję otrzymałw w Hard Rock Hotel, a zaledwie ro później zaczęły współprace z grupą klubów Pacha. Można było ich posłuchać u boku Boba Sinclara na sobotnich imprezach Pure Pacha by Paris by Night.

W 2018 roku wkroczyły w świat elektronicznej produkcji muzycznej wydając swój pierwszy singiel „Keep on Walking”. To otworzyło im drzwi do wspólnego grania z największymi: Todd Terry, Fatboy Slim, Purple Disco Machine, 2many Djs, Idris Elba i wielu innych.

Pochodząc z Madrytu, naturalnie grały na imprezach i wydarzeniach w stolicy Hiszpanii. Marki takie jak Huawei i Breitling gościły Lunnas na imprezach firmowych, a słynne kluby, jak Teatro Kapital i Sala Coco, regularnie je zapraszają.

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,