Home

Aktualności

Mayday Poland 2021

Brak komentarzy Aktualności

MAYDAY Poland to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez muzyki elektronicznej w Polsce. Dzięki swojemu dziedzictwu, od 20 lat znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych imprez a rzeszę fanów można liczyć w dziesiątkach tysięcy! Żadna inna impreza nie utworzyła takiego zasięgu i nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń bo MAYDAY to nie tylko impreza – to styl życia.

 

Przed nami 21 edycja kultowej imprezy MAYDAY Poland w katowickim Spodku! Na trzech scenach ponownie zagości prawdziwe, soczyste i ponadczasowe Techno a instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwolą prawdziwą eksplozję w waszych umysłach!

 

Specjalnie dla Was zagrają: Björn Torwellen, Blazej Malinowski, Carla Roca, Charlotte de Witte, Cherry aka BreakNtune, Chris Liebing, Clara Cuvé, David Löhlein, Dax J, Dida, Friends of MAYDAY -live-, IRA, Joris Voorn, Kerstin Eden, Klaudia Gawlas, Kobosil, PETDuo, Peter Fern, Raphael Dincsoy, Recondite -live-, Rødhåd, Rove Ranger, Sept, Sven Väth oraz Westbam.

 

 

Czas abyś na własne oczy zobaczył MAYDAY.

To nie sen, to MAYDAY Poland.

 

 

LineUp ( w kolejności alfabetycznej):

 

Björn Torwellen

Blazej Malinowski

Carla Roca

Charlotte de Witte

Cherry aka BreakNtune

Chris Liebing

Clara Cuvé

David Löhlein

Dax J

Dida

Friends of MAYDAY

IRA

Joris Voorn

Kerstin Eden

Klaudia Gawlas

Kobosil

PETDuo

Peter Fern

Raphael Dincsoy

Recondite -live-

Rødhåd

Rove Ranger

Sept

Sven Väth

Westbam

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,