Home

Wywiady

Portal muzyki klubowej

Instytut pres. Kaiserdisco w Nowej Jerozolimie czyli słów klika z Iwoną Korzybską

Brak komentarzy Wywiady

Witam Cię serdecznie Iwona po dłuższej nieobecności

Witam Cię bardzo serdecznie

Mineło już trochę czasu od Instytutu a Wy pojawicie się z imprezą w Nowej Jerozolimie gdzie główną gwiazdą będzie KaiserDisco. To rozgrzewka przed nowym Instytutem?

Tak jest. Padł taki pomysł żeby nie żegnać się z naszymi fanami na tak długo i żeby po każdym Instytucie a przed każdym następnym organizować wydarzenie klubowe które będzie powtórką konwencji najlepszego setu, najlepszego artysty, który najbardziej się spodobał na Instytucie a jednocześnie będzie to zapowiedz kolejnego instytutu.

Pamiętam że jak widzieliśmy się zeszłym razem powiedziałaś, że mnie zaskoczysz prawdopodobnie … imprezą i ta impreza nadeszła już w piątek w Nowej Jerozolimie. Ale zanim zapytam o Instytut powiedz mi czy te wydarzenia klubowe właśnie zapiszą się w świat klubowy na Mazowszu?

Tak jest, Mazowsze to przede wszystkim nasz rejon i to tu chcemy najbardziej zadziałać a pomysł imprez klubowych zrodził się pewnie też po części od Ciebie. Za każdym razem tak pytasz o te imprezy więc pomyśleliśmy sobie dlaczego nie. Imprezy klubowe oczywiście wszystko w klimacie Instytutowym także w piątek zapraszam wszystkich fanów techno, którzy lubią klimaty prezentowane przez nas w Instytucie do Nowej Jerozolimy 12.02 w piątek. Imprezy klubowe będą pomału coraz częściej wpisywały się w nasze plany imprezowe.

A kiedy kolejna impreza pod znakiem Groove Control?

Kolejną imprezą pod marką Groove Control będzie Instytut a jeśli pytasz o instytut, wyprzedzę pewnie Twoje kolejne pytanie, to tak naprawdę jest to jeszcze moja słodka tajemnica. Faktycznie potrzymam jeszcze Ciebie w niepewności. Wiem, że zarówno Ty jak i fani Twoich audycji czekają na tą informację ale ja jeszcze troszeczkę Was przytrzymam w takim smaku niepewności.

Jakich artystów możemy się spodziewać w kolejnej edycji Instytutu?

Na najbliższym Instytucie możemy się spodziewać artystów, którzy również pozostaną na chwilę obecną moją słodką obietnicą i również już wkrótce, myślę że będziesz jedną z pierwszych osób, która się o tym dowie i będzie mogła to opublikować

Jakie są Wasze nadzieje i obawy przed tą imprezą czyli nadchodzącym Instytutem?

Zacznę od nadziei. Po pierwsze piękna pogoda, nie bez powodu pracujemy nad tą datą bardzo silnie i bardzo intensywnie. Wysłaliśmy zapytanie już do wszystkich świętych żeby nam się określili jaka ma być pogoda. Próbujemy dogadać się i biznesowo i duchowo żeby wiedzieć jaka będzie pogoda i przewidzieć to więc to jest absolutnie główna rzecz

Jakie szczególne atrakcje szykujecie na tą edycję? Czego możemy się spodziewać?

Myślimy o tym żeby po pierwsze ulepszyć wszystkie rzeczy które nie do końca pracowały na ostatnim Instytucie żeby to wszystko funkcjonowało dużo lepiej. Ze specjalnych atrakcji myślimy żeby poszerzyć część zewnętrzną, uatrakcyjnić ją o materiały które również będą niespodzianką. Dużo niespodzianek szykuje się na ten Instytut ale to będzie atrakcja mocno związana z klimatem Instytutu, tego co się tam tak naprawdę na co dzień dzieje i wydarza .

Przygotowujecie już trzecią edycję Instytutu?

Tak, powiem więcej, myślę już o całym 2017r. mam już plany choć niektóre są dopiero w zalążku a niektóre są już mocno dopracowywane. Natomiast 2017r. to jest rok nad którym ja już z całą pewnością bardzo intensywnie pracuję i działam.

Ile Instytutów będzie w ciągu roku?

Dwa, czyli na wiosnę i jesień

A jakie są Wasze plany na najbliższe dni i tygodnie?

Nasze plany na najbliższe dni to impreza w Nowej Jerozolimie – ja już nie mogę spać po nocach i nie mogę się doczekać, zapraszam Was wszystkich na porządne techno.
Na najbliższe tygodnie – komunikacja najbliższego Instytutu tak naprawdę czyli wszystko co potrzebujemy żeby dotrzeć do wszystkich naszych fanów. Przygotować wszystkie materiały, przygotować całą promocję co jest ogromną pracą i absolutnie już praca organizacyjna

Planujecie otworzyć wrota Instytutu podczas tej edycji, która teraz się odbędzie?

To miała być też niespodzianka ale za dużo by było tych niespodzianek więc tak planujemy otworzyć wrota

A planujecie jakąś scenę na zewnątrz?

Tego nie mogę jeszcze potwierdzić

Dzięki za rozmowę i jesteśmy w kontakcie

Dzięki serdeczne

Rozmawiał : Triple S

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.

Tagi: , , ,