Home

Aktualności

Instytut Festival Music & Art ogłasza pierwszych artystów

Brak komentarzy Aktualności

Przed nami trzecia edycja Instytut Festival Music & Art: godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii.

Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Garnizonu Modlin. Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów muzycznych i wizualnych, którzy dostarczali nam przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji.

 

19 i 20 czerwca 2020 r. w Garnizonie Modlin ponownie spotkamy się na scenach Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage oraz trzech scenach hybrydowych w zupełnie nowej, niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłym roku o najlepsze doznania wizualne zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych. Tymczasem prezentujemy pierwszych artystów, którzy wypełnią przestrzeń muzyczną:

 

PHASE 1

 

 

AMELIE LENS (BE)

ABU ZEINAH (PL)

ANGELO MIKE (PL)

ANTIGONE (FR)

BLAZEJ MALINOWSKI live (PL/DE)

SHDW & OBSCURE SHAPE live (DE)

JUSTINE PERRY (FR/DE)

MAL (PL)

REGAL (ES)

UNDER BLACK HELMET (LT)

VTSS (PL/DE)

 

Tegoroczny line up jest kolejnym wyzwaniem stworzenia różnorodnych doznań i zaprezentowania szerokiego spektrum muzyki elektronicznej. Jak co roku chcemy promować najciekawsze brzmienia elektroniczne nie tylko ze świata ale także z naszego rodzimego podwórka. Oprócz doskonale znanej fanom muzyki elektronicznej energetycznej bomby- Amelie Lens, na festiwalu zaprezentują się wyjątkowi polscy i zagraniczni artyści, którzy zyskali już zaszczytne miejsca w muzycznym świecie.

 

Już wkrótce kolejne ogłoszenia!

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/triples/public_html/wp-includes/functions.php on line 3720