Aktualności

Instytut Festival 2018 – ruszyła sprzedaż biletów!

Instytut Festival 2018 – ruszyła sprzedaż biletów!

Triple S

Grudzień 20th, 2017

Brak komentarzy

Mamy przyjemność poinformować, że 19.12.2017 rozpoczęła się sprzedaż karnetów na Instytut Festival 2018 Music & Art!

Wszystkie osoby, które zakupią karnet będą miały możliwość otrzymania go w wersji kolekcjonerskiej, wydrukowanej na papierze wysokiej jakości- idealnej na prezent!

a bilety na imprezę możecie zakupić pod linkiem : https://www.biletomat.pl/festiwale/instytut-festival-2018-musicart-6110/

Niebawem zostaną przedstawieni pierwsi artyści, a sam Instytut Festiwal 2018 to nie koniec niespodzianek….

O imprezie

Przez niemal 20 lat, dzięki ciężkiej pracy, Waszemu zaangażowaniu oraz ogromnej dawce energii jaką otrzymujemy po każdej imprezie z Wami, udało nam się wspólnie stworzyć wydarzenie, które przyciąga co roku tysiące fanów spragnionych elektryzujących doznań i najlepszej muzyki. Po spektakularnym sukcesie ostatnich edycji przyszedł czas na kolejny krok. Nasza instytutowa rodzina musi się rozwijać, dochowując wierności dotychczasowym wartościom, jakim hołdujemy: pasji do muzyki, miłości do ludzi i chęci tworzenia jakościowych imprez, które będziecie wspominać latami.

Nasze emocje i podekscytowanie sięgają zenitu, bo z niekrytą dumą możemy przedstawić Wam owoc naszej wieloletniej pracy: INSTYTUT FESTIVAL 2018!

 

22 i 23 czerwca 2018 w Twierdzy Modlin pod Warszawą zobaczymy się na trzech unikatowych scenach: MAIN, RAVE oraz UNDERGROUND w zupełnie nowej, niepowtarzalnej scenerii. Całe wydarzenie scalać będzie koncepcja Music & Art, bowiem do Modlina przyjadą najciekawsi artyści sztuk wizualnych, dzięki czemu będziecie mogli przeżyć całe spektrum doznań!

INSTYTUT FESTIVAL to święto muzyki elektronicznej, energetyczna bomba i cała masa pięknych emocji, ale przede wszystkim Wy! Przebieramy nogami z ekscytacji i czekamy na Was w Modlinie!

Twierdza Modlin, obecnie znany pod nazwą Garnizon Modlin to unikat na skalę światową – najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu trzech rzek: Wisły, Narwi i Bugu w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierdza Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii . O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2018 Twierdza przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień:)

Lokalizacja: Garnizon Modlin https://www.modlin.pl/
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=U70AU9FGuxY
RA: https://www.residentadvisor.net/events/1048508

Bilety:  https://www.biletomat.pl/festiwale/instytut-festival-2018-musicart-6110/

INSTYTUT 2018 SPRING EDITION: ogłoszenie daty już wkrótce 🙂

Więcej info:

https://www.technoinstytut.pl/
https://www.facebook.com/technoinstytut
https://www.instagram.com/instytut.techno
https://soundcloud.com/instytuttechno
https://www.youtube.com/instytut

Oficjalny sklep: shop@technoinstytut.pl

#instytut #instytutimhere #instytutfestival #instytutmodlin #fest #instytutfest #festivalmodlin #modlin #modlin2018

***

Comments are closed.