Aktualności

Gui Boratto po kilku latach wraca do Polski

Gui Boratto po kilku latach wraca do Polski

Triple S

Czerwiec 16th, 2018

Brak komentarzy

Już w najbliższą sobotę do Polski przyleci multiinstrumentalista i bardzo znany producent muzyki elektronicznej – Gui Boratto, który jest znany m.in. ze świetnych remiksów dla Massive Attack i Mobyego. Artysta wystąpi w warszawskim klubie Smolna.

 

Gui Boratto to urodzony w brazylijskim Sao Paulo producent, który oficjalnie zadebiutował kilkanaście lat temu, a szersza publiczność poznała go po wydaniu świetnego albumu pt. „Chromophobia” w cenionej wytwórni Kompakt. Od tamtego czasu artysta wyprodukował jeszcze cztery płyty, a ostatnia z nich pt. „Pentagram” trafi do sklepów na dzień przed występem w przestrzeniach klubu Smolna. Autorskie kompozycje to jednak nie wszystko, bo Gui jest również docenianym remikserem, o czym świadczą m.in. przerobione przez niego utwory od tak uznanych artystów, jak Massive Attack, Moby czy Pet Shop Boys. Obok niego, 16 czerwca w murach klubu Smolna wystąpią również Sincz, Agim, Discox i Narrenhaus.

 

Massive Attack – Paradise Circus (Gui Boratto Remix)

 

Gui Boratto – Forgive Me

 

Moby – Pale Horses (Gui Boratto’s Last Window Remix)

 

Zanim jednak na Smolnej wystąpi Gui Boratto, noc wcześniej odbędzie się wydarzenie w klimatach mocniejszych brzmień elektroniki. Jego bohaterami będą Monoloc, który wystąpi live z autorskim materiałem, a także Setaoc Mass i lokalna czołówka w składzie: Leon, Anja Kraft, Terstin, Deaf Can Dance i Foxall.

 

Monoloc – Phoenix

 

Setaoc Mass – True Lies

 

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

Comments are closed.