Home

Aktualności

Gerd Janson zagra w Warszawie

Brak komentarzy Aktualności

W najbliższy, przedświąteczny weekend nie zabraknie ciekawych wrażeń muzycznych w Warszawie. W klubie Smolna już w piątek 20 grudnia wystąpi Gerd Janson, czyli jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na scenie.

 

Gerd Janson to DJ i producent oraz artysta stojący za wytwórnią Running Back. Ukształtowała go zachodnia scena Niemiec już w latach 90-tych kiedy często bywał na wydarzeniach w klubie Milk Club w Mannheim. W 1998 stał się rezydentem Cafe Kesselhaus w Darmdstadt, a największą popularność zdobył w legendarnym klubie Robert Johnson, gdzie zasłynął z nocy przepełnionych dźwiękami disco i house.

 

Różnorodnych brzmień nie brakuje także w katalogu jego wytwórni Running Back, współpracującej z listą wielu ciekawych artystów, do której na pewno należy zaliczyć takie postaci, jak Theo Parrish, Fort Romeau, KiNK, Leon Vynehall, Henrik Schwarz czy Dusky.

 

Szeroki przekrój elektroniki Gerd na pewno zaprezentuje podczas piątkowej nocy na Smolnej. Oprócz niego, na scenie usłyszymy dwóch cenionych i doświadczonych reprezentantów polskiej elektroniki, czyli Eltrona i Simona Mattsona.

 

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

Tagi: , , , , ,