Home

Eventy

We Love Trance Club Edition 035

  • Date: 7 grudnia 2019
  • Time:21:00
  • Location: Poznań
  • Venue: Klub Poruszenieul. Półwiejska 18

Miło nam ogłosić, że po tegorocznych wizytach takich gwiazd jak Darren Porter, ReOrder, Daniel Skyver czy Shugz, rok kończymy z kolejnym świetnym artystą, który w ostatnich kilkunastu miesiącach jest jednym z najgorętszych nazwisk.

 

Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego specjalnie dla Was już 7 grudnia podczas Mikołajkowego wydania We Love Trance Club Edition główną gwiazdą będzie artysta, o którego najczęściej prosiliście w komentarzach. Po raz pierwszy w Polsce, prosto z Irlandii przybędzie Ciaran McAuley!

Ciaran jest współautorem najnowszej kompilacji Future Sound of Egypt 600 wraz z Aly & Fila, jego najnowsze produkcje „All I Want”, „Our Last Train Together” i „Never Fade Away” dotarły do pierwszego miejsca listy sprzedaży Beatportu. Ma na koncie występy na tak prestiżowych imprezach jak Tomorrowland, Dreamstate California, FSOE 600, Luminosity Beach Festival, Creamfields czy Grotesque Indoor Festival. Wraz z Roxanne Emery tworzy projekt HØLY WATERS, współpracuje z takim artystami jak Aly & Fila, Ferry Corsten, RAM czy Ronski Speed. Z dnia na dzień Ciaran jest coraz bardziej rozchwytywanym djem i producentem, a już w grudniu wystąpi po raz pierwszy w historii dla polskiej publiczności w dwugodzinnym secie!

To nie koniec naszych prezentów dla Was – na Fresh Stage zaprosiliśmy także jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów ostatnich lat, Arctic Moon dołącza do składu We Love Trance Club Edition 035! Tomek od wielu lat związany jest podobnie jak Ciaran z topowym labelem Future Sound of Egypt, w którym wydał dotychczas kilkanaście autorskich produkcji. W karierze Arctic Moona, oprócz występów na całym świecie, znalazł się również między innymi oficjalny remix dla Armina van Buurena, wspólna kompilacja z Talla 2XLC czy występy na Tomorrowland i A State Of Trance 850.

Nasz następny gość Fresh Stage to niezwykle utalentowany producent, dobrze znany z wielu poprzednich edycji naszej imprezy. Jedną z jego najnowszych produkcji Paul van Dyk zagrał w swojej audycji aż sześć (!) razy z rzędu. Obecnie współpracuje między innymi z Vandit Records, AVA Recordings oraz Pure Trance Recordings czyli jednymi z najbardziej rozpoznawalnych labeli na świecie. Robbie Seed melduje swoją obecność 7 grudnia w klubie Poruszenie!

Ostatni zaproszeni goście na naszą główną scenę, to doskonały duet producencki Arjans, który związany jest z Interstate Recordings, a ich najnowszy singiel został wydany w wytwórni Markusa Schulza Coldharbour Recordings. Ich utwory możecie usłyszeć w audycjach takich artystów jak Super8 & Tab, Andrew Rayel, Markus Schulz czy Manuel le Saux.

To nie koniec atrakcji, bo jak zawsze mamy dla Was przygotowaną również scenę pełną transowych klasyków. Skład Classics Stage otwiera onTune, doskonale znany organizator imprez spod szyldu Euforia Festival, Tranceformations i Back & Forth. Powracają do nas również David Biller, czyli specjalista od klasycznych brzmień, a także Muto’S pres. Szymon Paszko, który gościł już na klasycznej scenie w marcu ubiegłego roku. Dbamy o różnorodność naszych line-upów, dlatego również i tym razem nie zabraknie artystów, którzy nigdy wcześniej u nas nie grali – będą to Grande Piano oraz TreyVinter. Pierwszy z nich wydaje produkcje w takich labelach jak Defcon Recordings czy Sundance Recordings, drugi również jest producentem, a także organizatorem Friends Meeting Night.

Skład imprezy uzupełni dwóch reprezentantów naszego kolektywu – Rafuss, którego usłyszycie na Fresh Stage oraz Aquatic Simon, który zagra dla Was na Classics Stage. To jednak nie koniec line-upu, bo już teraz możecie wziąć sprawy w swoje ręce i wziąć udział w naszym konkursie djskim – albo jako uczestnik, albo jako klubowicz wybierający najciekawszego seta spośród finalistów konkursu. Pełny regulamin konkursu znajduje się na stronie wydarzenia na facebooku, na sety konkursowe czekamy do 15 listopada, 17 listopada rozpocznie się głosowanie, a 1 grudnia dowiemy się, który z djów zasili line-up We Love Trance Club Edition 035.

I Wy możecie zostać świętymi Mikołajami i podczas Mikołajkowej imprezy wesprzeć Kubę i Bartka Przybylskich. Nasi mali bohaterowie urodzili się w 30-tym tygodniu ciąży z wagą 900g i 1000g wraz z wieloma komplikacjami i obciążeniami. Mimo upływu czasu wciąż walczą z konsekwencjami niedojrzałości takimi jak: zaburzenia psychoruchowe, mowy, emocjonalne, koncentracji czy rozumienia. To główne zaburzenia ale nie jedyne. Wymaga to ogromnej pracy i pieniędzy na odpowiednie leczenie i rehabilitację, które przewyższają możliwości finansowe rodziców. Dlatego w imieniu rodziców Kuby i Bartka prosimy Was po raz kolejny o pomoc, bo chcemy aby ich dzieci były w przyszłości jak najbardziej samodzielne. Ogromne podziękowania kierujemy również za Wasze dotychczasowe wsparcie, każdy grosz jest na wagę złota.

Nasza grudniowa edycja odbędzie się w nowej lokalizacji – będzie to klub Poruszenie mieszczący się w centrum Poznania, przy ulicy Półwiejskiej 18. Jest to lokal, w którym wcześniej działał klub Opcja. Jeśli wybieracie się do nas pociągiem z innych miast, od klubu dzieli Was z Dworca Głównego zaledwie 1,5 km. Do zobaczenia na miejscu w mikołajkową sobotę 7 grudnia, startujemy o 21:00.

LINE-UP (kolejność alfabetyczna)

Fresh Stage
Arctic Moon
Arjans
Ciaran McAuley
Rafuss
Robbie Seed

Classics Stage
Aquatic Simon
David Biller
Grande Piano
Muto’S
onTune
Trey Vinter

We Love Trance Club Edition 035
Sobota 7 grudnia 2019
Klub Poruszenie
Poznań, ul. Półwiejska 18
Start 21:00
Wstęp 30/35zł