Home

Eventy

Połowinki UKSW z gwiazdami!

  • Date: 6 grudnia 2019
  • Time:21:00
  • Location: 01-258 Warszawa
  • Venue: Progresjaul. Fort Wola 22,

Uczelniane Połowinki UKSW z gwiazdami!

Kiedy?: 6 grudnia 2019!
Gdzie?: Progresja
Headliner? Kto? Matisse & Sadko
Lineup uzupełniają Polscy
producenci i dje, w tym Skytone ze słynnego labelu Hardwell’a – Revealed oraz Thomas
Cloud, Mistrz Polski DJ’ów federacji IDA z 2010 roku, którego sety były supportem dla takich gwiazd jak Sebastian Ingrosso, Don Diablo , Nicky Romero, Laidback Luke, Ummet Ozcan czy Blasterjaxx.

Matisse & Sadko to duet uznanych na całym świecie rosyjskich producentów muzycznych i Djów muzyki house, w skład którego wchodzą bracia Aleksandr i Yury. W ciągu swojej kariery pokłady energii przenosili na muzykę taneczną i stworzyli liczne hity, które wywarły ogromny wpływ na muzykę EDM na całym świecie.

Nawiązali współpracę z takimi artystami jak Steve Angello („SLVR”), Tiesto („Dawnbreaker”), Martin Garrix („Break Through The Silence”, „Dragon”, „Together” czy „Forever”). Bracia wydali kilka singli i stworzyli remiksy dla czołowych artystów muzyki house jak Afrojack czy Galantis.

Rok 2015 okazał się przełomowy w karierze duetu, gdy bracia połączyli siły z Martinem Garrixem w ramach EPki Break Through the Silence, która wywindowała duet na szczyty rankingów popularności.

Tytułowy utwór osiągnął miliony odsłuchań na Spotify. Współpraca przy tej Epce okazała się ledwie początkiem kooperacji, bowiem muzycy po raz kolejny zwarli szyki z Martinem Garrixem, aby stworzyć „Together”, który również zgromadził miliony odtworzeni na serwisach streamingowych.

Duet regularnie występuje na najważniejszych festiwalach na całym świecie, takich jak Tomorrowland, Ultra oraz w miejscach takich jak Omnia Las Vegas, Ushuaia, Ibiza i wielu innych.

II pula – 45 PLN
III pula – 50 PLN / w dniu koncertu.