Home

Eventy

DEPTH TONES: BREDREN | V URODZINY BREAKY VIBES

  • Date: 21 lutego 2020
  • Time:22:00
  • Location: Sopot
  • Venue: Sfinks 700Al. Franciszka Mamuszki 1,

Budowanie społeczności to jeden z najmilszych aspektów organizacji eventów muzycznych. Na naszych wydarzeniach wystąpiło wielu artystów, ale nawiązało się równie wiele przyjaźni. Dziękujemy Wam, nasi odbiorcy, za obecność i to co wspólnie osiągnęliśmy!

Wkrótce dobijemy do pierwszego portu, jakim jest 5-ta rocznica naszej działalności. Przez te lata dojrzewaliśmy muzycznie, a wraz z nami i Wy, dlatego na luty 2020 przygotowaliśmy wydarzenie, które to symbolizuje. Po raz pierwszy na naszych urodzinach, prezentujemy najgłębszy wariant muzyki drum&bass w cyklu Depth Tones!

21 lutego w Sfinks700 wystąpi belgijskie trio Bredren. Szanowani na całym świecie, zarówno przez gatunkowych purystów, jak i początkujących „pielgrzymów”, wystąpią w Polsce po raz pierwszy! Królowie techno-drum’n’bass rozkochają w sobie zarówno tych, którzy w nocy potrzebują się wyszaleć, jak i takich którzy wolą po prostu zamknąć oczy w ciemnym pomieszczeniu i oddać się muzycznemu uniesieniu. Występ głównej gwiazdy jak zwykle okraszony będzie polskim supportem, a fontanna stanie się negatywnym odbiciem sceny głównej – tym razem to tam, wśród neurofunkowych uderzeń odnajdą się Ci, którzy mają najlepszą kondycję.

MAIN STAGE [DEEP STAGE]:

– Bredren [1985 / Flaxout Audio / Belgia] – Buhhaj [Wstrząs / 175BPM / Bydgoszcz / Łódź] – Contact [Drum’a’turgia / P23 / Katowice] – Detoxic [Breaky Vibes / Gdynia] – Noisy [Breaky Vibes / Gdańsk] – Bizzmo [The Inflamers / Breaky Vibes / Gdynia] – Esba [Breaky Vibes / Gdynia]

FOUNTAIN [NEUROFUNK STAGE]:

– Hash [Killasound Kru / Rybnik] – ZENon [DRUMATIC / Pabianice] – J-Cop [Sonic Nation / Łeba] – Scythe [Breaky Vibes / Gdańsk] – Ariel [Breaky Vibes / Gdynia] – Neur0life [Bass Dillaz / Trójmiasto]

Bilety dostępne w przedsprzedaży na biletomat.pl:

Bit.ly/DepthTonesBredren

1 pula – SOLD OUT
2 pula – 30 PLN
Na bramce: 35 PLN

Selekcja: +21, lub studenci

www.facebook.com/BreakyVibes

Patronat:
Elektrowkręta
Kluboterapia
muno.pl
Drum And Bass Polska
SoundTraffic
Biletomat.pl – bilety online
175 BPM – Drum and Bass
Drum And Bass Kraków
Wstrząs
drum’a’turgia
Trojmiasto.pl
NEVER Stop Raving
Toruński Drum And Bass