Home

Eventy

Darkness Castle II

  • Date: 17 czerwca 2022
  • Time:21:00
  • Location: Lubasz
  • Venue: Darkness Castle IIPałac Szułdrzyńskich

Darkness Castle II – To kontynuacja projektu grupy SUMMER REVOLUTION FESTIVALS, który odbędzie się w historycznym dla Lubasza miejscu, jakim jest Pałac Szułdrzyńskich zlokalizowany w przepięknej scenografii parku, nieopodal jeziora Dużego.

17 czerwca 2022 to data, która z pewnością przejdzie do historii.
Po raz DRUGI zobaczymy się w Lubaskim pałacu Szułdrzyńskich, gdzie odbędzie się Darkness Castle II

Pomimo, iż organizacja imprezy w tej majestatycznej lokalizacji jest niezwykle skomplikowana dołożymy wszelkich starań, aby II rozdział projektu grupy Summer Revolution Festivals był niezwykły. W naszych działaniach kreuje nas jedno – „Miłość do muzyki” Tej nocy możecie spodziewać się połączenia najlepszej muzyki prezentowanej przez znanych Dj w naszym kraju, będzie to wyjątkowe połączenie młodości z rutyną przy wyjątkowej oprawie akustyczno-wizualnej jaki przedstawi nam team Sound&Light. Bramy dawnego Pałacu Szułdrzyńskich otworzą się dla fanów klubowych imprez. Spodziewajcie się ogromnej dawki muzyki w tym historycznym dla Lubasza miejscu.

MIEJSCE IMPREZY: Lubasz (Woj. Wielkopolskie [PAŁAC] ul. Wiejska 34 (usytuowany jest w pobliskiej lokalizacji centrum Lubasza).

ZAGRAJĄ:
» DJ KILLER
» CLUBBASSE
» MATSON
» DJ INSANE
» CYPREX
» DJ NOISERR
» DROPSHAKERS