Event

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 029 OPEN AIR & CLASSICS EDITION
25
Sie
2018
26
Sie
2018

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 029 OPEN AIR & CLASSICS EDITION

  • Location:Poznan
  • Venue:Fort Colomb Poznań
  • Length:20:00 – 04:00

Niezmiennie od kilku lat na koniec sierpnia dziękujemy za to, że jesteście i nas wspieracie. Dziękujemy poprzez darmowe wydarzenie organizowane w samym centrum Poznania – w Forcie Colomb. W tym roku mamy dla Was prawdziwą petardę, a właściwie kilka petard.

 

Podczas specjalnej klasycznej edycji w Forcie wystąpi dwóch najbardziej znanych polskich producentów muzyki trance ubiegłej dekady, którzy do dziś robią sporo zamieszania na światowym rynku muzycznym: Nitrous Oxide i Tiddey! To wszystko zupełnie za darmo, a na dokładkę wystąpią doskonale znani, lubiani i zaopatrzeni w ogromną ilość klasyków Ronald de Foe i David Biller. Za każdym razem staramy się również zaskoczyć Was nazwiskami, które dotychczas nie pojawiały się u nas. Tym razem będzie to niezwykle utalentowany Mateusz „Mati” Fabiszak, który wystąpi dla w specjalnym live-akcie. Nie możecie tego przegapić! Całość dopełnią występy Rafussa i Aquatic Simona, reprezentujących jak zawsze nasz muzyczny kolektyw.

 

Podczas imprezy ponownie zagramy dla Was z wielkim sercem i liczymy również na Wasze wielkie serce, bo wspierać będziemy podobnie jak w ubiegłym roku Polę Jaruszewską, a pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na jej rehabilitację. Więcej informacji o naszej małej bohaterce znajdziecie na stronie www.chromosomszczescia.pl

 

Do zobaczenia w sobotę 25 sierpnia w poznańskim Forcie Colomb, wstęp bezpłatny!

 

LINE-UP:

Nitrous Oxide

Tiddey

Ronald de Foe

David Biller

Mateusz Fabiszak [live]

Rafuss

Aquatic Simon

 

 

 

 

MIEJSCE:

Fort Colomb Poznań

  1. Powstańców Wlkp.

(park im. Karola Marcinkowskiego)

 

TERMIN:

Sobota 25.08.2018

Start 20:00

 

BILETY:

Wstęp bezpłatny

 

PRZYDATNE LINKI:

We Love Trance Club Edition fanpage: www.facebook.com/welovetrancece

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/284493052325428