Event

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 026 WITH SAM JONES 28.10.2017 Club Chic Poznań
28
Pa?
2017
29
Pa?
2017

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 026 WITH SAM JONES 28.10.2017 Club Chic Poznań

  • Location:Poznań ul. Święty Marcin 8
  • Venue:Club Chic
  • Length:21:00 – 04:00

Zapnijcie pasy, bo przed Wami prawdziwe trzęsieni ziemi w poznańskim Club Chic! Nie damy Wam odpocząć! Odpocząć nie da Wam na pewno również headliner We Love Trance Club Edition 026. Pochodzący ze Swansea Walijczyk szturmuje ostatnio swoimi dźwiękami rynek muzyczny. Wystarczy wspomnieć, że jego produkcje wydawane są głównie w dwóch labelach: Damaged Jordana Suckleya oraz Kearnage Bryana Kearneya. Jeśli natomiast nie skupiacie się na konkretnych produkcjach, a występach djskich, to naszego headlinera mogliście usłyszeć między innymi na Luminosity Beach Festival czy Transmission. Są i tacy, dla których ważne są wszelkie rankingi – tę grupę informujemy, że singli naszego headlinera mogliście szukać zwykle w top 10 na beatporcie, na samym szczycie również. Po takich artystach jak Driftmoon, ReOrder, Will Rees czy Ucast, kolejnym zagranicznym headlinerem naszej imprezy zostaje Sam Jones! Jego występ będzie o tyle szczególny, że będzie to dla niego debiut przed polską publicznością.

Niech Sam Jones zapamięta swój debiut w Polsce na długo dzięki Waszej licznej obecności – zaproście swoich znajomych i wspólnie przybywajcie w sobotę 28 października do Poznania! Bilety na to wydarzenie będą kosztowały zaledwie 20 zł, a w tej cenie będziecie mogli pobawić się aż na trzech parkietach tematycznych – Fresh, Progressive i Classic. Oprócz naszego headlinera, wystąpią tam również: Aquatic Simon, Arusha, Delly, Driver, Filip Filipski, Karol, Lightning vs. Waveband, Martin Graff, Martin’s Effect, Matt Skyer, Mike van Fabio, M-Fire, Next DJ, Rafuss, Ronald de Foe oraz
Triple S.

 
Po ogromnym sukcesie ostatniej zbiórki pieniędzy, również i tym razem będziemy grali z sercem i pomagali – tym razem małemu Frankowi Madajowi – podopiecznemu Fundacji Słoneczko. Wielokrotnie pokazaliście już, że macie wielkie serce. Jesteśmy pewni, że tym razem będzie tak samo.

Do zobaczenia na parkiecie!

 

 

 

FRESH STAGE

Sam Jones

Mike van Fabio

Matt Skyer

Lightning vs Waveband

Rafuss

Aquatic Simon

 

PROGRESSIVE STAGE

Martin Graff

Next DJ

Martin’s Effect

Triple S

Karol

 

CLASSIC STAGE

Driver

Ronald de Foe

Filip Filipski

Arusha

Delly

M-Fire

 

 

We Love Trance Club Edition 026 with Sam Jones

Sobota 28.10.2017

Club Chic Poznań ul. Święty Marcin 8

Start 21:00

Wstęp 20 zł

 

Więcej informacji: facebook.com/welovetrancece

Strona wydarzenia: facebook.com/events/517632778580594