Event

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 025 OPEN AIR & CLASSICS EDITION 26/08/2017 FORT COLOMB – POZNAŃ
26
Sie
2017
27
Sie
2017

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 025 OPEN AIR & CLASSICS EDITION 26/08/2017 FORT COLOMB – POZNAŃ

  • Location:Poznań, ul. Powstańców Wlkp. / Park Karola Marcinkowskiego
  • Venue:Fort Colomb
  • Length:19:00 – 04:00

Z okazji jubileuszowej, 25 imprezy z cyklu We Love Trance Club Edition, zaprosiliśmy wyjątkowych gości, którzy z pomocą czarnych winylowych płyt zapewnią Wam powrót do najwspanialszych lat młodości. W podziękowaniu za wsparcie, jakiego nam udzielacie podczas każdego wydarzenia, odwdzięczamy się całkowicie darmową imprezą.

 

 

Główną gwiazdą Open Air & Classics Edition będzie postać wyjątkowa: twórca niezliczonej ilości hitów, uczestnik największych polskich i zagranicznych wydarzeń muzyki klubowej – Nitrous Oxide! Zagra dla Was dwugodzinnego seta prosto z płyt winylowych.

 

Nasz kolejny gość specjalny na scenie obecny jest już od kilkunastu lat – kiedyś był rezydentem legendarnego klubu Relaks w Lesznie, a od kilku lat współorganizuje z powodzeniem eventy pod szyldem Euforia Festivals. Będzie to jego pierwszy występ na naszym cyklu imprez, zaprezentuje seta z płyt winylowych – przed Wami onTune!

 

Kolejnym zaproszonym artystą będzie Maywave – dj i producent, którego utwory mogliście usłyszeć między innymi w audycjach Armina van Buurena, Aly & Fila, Markusa Schulza czy Ferry Corstena.

 

David Biller jest doskonale znany przez uczestników imprez WLTCE – występował już kilkukrotnie i za każdym razem jego sety zbierały bardzo pozytywne recenzje. Po raz kolejny zabierze ze sobą 12-calowe płyty wypełnione po brzegi klasykami.

 

Nie zabraknie także składu We Love Trance CollectiveNext DJ – wielokrotny uczestnik Global Gathering i Trance Xplosion, I Love New Year czy Future Sound Of Egypt, jego mashupy grali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten; Rafuss – uczestnik I Love New Year, Future Sound Of Egypt, Electrocity, organizator Melodic Sea, Music Fortress; Aquatic Simon – uczestnik Future Sound Of Egypt,  I Love New Year, TranceFusion w Pradze.

 

Ostatnim gościem naszej jubileuszowej edycji będzie zwycięzca naszego kwietniowego konkursu djskiego – Arek Adamczyk. Wielokrotnie wspominaliśmy Wam, że udział w naszych konkursach skutkuje nie tylko jednorazowym występem, macie również szansę na dłuższą współpracę – w ten sposób wybraliśmy tym razem Arka, abyście ponownie mogli usłyszeć, jaki ma potencjał jako dj.

 

 

Przyzwyczailiśmy Was już do tego, że podczas naszych imprez oprócz dobrej zabawy w gronie znajomych, wspieramy również najbardziej potrzebujących. Tym razem, podobnie jak w kwietniu, będziemy pomagać Poli Jaruszewskiej. Zapraszamy na stronę chromosomszczescia.pl, na której zasięgnięcie więcej informacji na temat naszej małej bohaterki. Pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rehabilitację Poli.

 

Ta noc będzie nasza, ta noc będzie pełna klasycznych brzmień, za którymi coraz więcej klubowiczów tęskni. Transowa rodzino, spotykamy się w sobotę 26 sierpnia w poznańskim Fort Colomb – w parku Karola Marcinkowskiego, tuż obok Dworca PKP. Startujemy punktualnie o 19:00 – nie spóźnijcie się, zabierzcie znajomych! Ze względu na uchwałę dotyczącą ciszy nocnej w weekendy na terenie Poznania, od 19:00 gramy dla Was w letnim ogródku, a o północy przenosimy imprezę do środka, gdzie będzie już czekała na Was piękna scena i kolejne muzyczne wspomnienia aż do białego rana.

 

LINE-UP:

Nitrous Oxide / 2h vinyl set

OnTune / vinyl set

Maywave

David Biller / vinyl set

Next DJ

Rafuss

Aquatic Simon / vinyl set

Arek Adamczyk

 

 

We Love Trance Club Edition 025 – Open Air & Classics Edition

Sobota 22 sierpnia 2017
Fort Colomb
Poznań, ul. Powstańców Wlkp. / Park Karola Marcinkowskiego
Start 19:00
Wstęp DARMOWY

 

 

Dołącz do wydarzenia na facebooku: http://bit.ly/2uA5GsQ

Dołącz do fanpage We Love Trance CE: http://fb.com/welovetrancece