Event

Techno Bunker pres. Introversion/Thomas Luke w/ Bear’lin Station
17
Mar
2018
18
Mar
2018

Techno Bunker pres. Introversion/Thomas Luke w/ Bear’lin Station

  • Location: Schron Kościuszki 68, 61-818 Poznań
  • Venue:Schron
  • Length:22:00 – 08:00
Rekruci,

Kiedy w lutym 1945 r. opadł kurz po bitwie o Poznań, zniszczenia zabudowy stolicy Wielkopolski sięgnęły 55%. Cytadela, ostatni punkt niemieckiego oporu, poddała się rankiem 23 lutego 1945 r., po pięciodniowym oblężeniu.

Dzisiaj załoga Techno Bunker wzywa Was do kolejnego szturmu na poznańskie fortyfikacje. Już 17 marca stanowiska bojowe klubu Schron obsadzi elitarny skład wirtuozów techno-oblężenia o międzynarodowych korzeniach – swoją reprezentację wystawią Berlin, Genewa i Warszawa oraz lokalne oddziały muzycznej partyzantki.
————————–————————–—————-
Wykłady poprowadzą:
1. Introversion (Berlin) DE – ARTS
2. Thomas Luke (Geneva) CH – Bunker Events / Komplizen Kollektiv
3. Ermatik (Valais) CH – Bear’lin Station
4. Jacksmin b2b BUKKAKE (Valais) CH – Bear’lin Station
6. KUAK (Warszawa) PL – Komplizen Kollektiv
7. Mitch (Poznań) PL – ATR Kollektiv
————————–————————–—————-
TAX:
I PULA – 25
BRAMKA – 30
Link do Biletomatu:
https://www.biletomat.pl/imprezy/techno-bunker-pres-bearlin-station-w-introversion-thomas-luke-6421/
————————–————————–—————-
Introversion – niezwykle utalentowany reprezentant młodego pokolenia, wydający w ARTS, a rezydujący w Berlinie. Po udanych manewrach na poligonach Warszawy i Wrocławia, swoje umiejętności zaprezentuje w Poznańskim Okręgu Wojskowym, serwując mocne, wyraziste dźwięki melodyjnego i melancholijnego industrialu z eksperymentalnym zacięciem. Sam o sobie pisze krótko: „Rough, melancholic, 90s Techno” – trzy epitety, które będziecie mogli odkryć w tysiącach różnych odcieni.
https://www.facebook.com/introversion.techno/
https://soundcloud.com/introversion_berlin

Thomas Luke – filar załogi Techno Bunkra. Doskonale znany naszym rekrutom ze stale ewoluującej, mocnej, acidowej musztry, z każdym starciem zwiększa liczebność podążającego za nim plutonu. Jego ostatnie sukcesy na europejskich scenach zaowocowały m.in. nawiązaniem trwałego sojuszu z Bear’lin Station i niezapomnianym szturmem na wybrzeże Gdyńskie w Drugi DOM, a teraz przyszedł czas na Wielkopolskę.
https://www.facebook.com/DjThomasLuke/

Ermatik – członek kolektywu Bear’lin Station. Szwajcarski producent i dj rezydujący w Genewie. Jego produkcje wydawane były w takich labelach jak Wired Club House (Namaste – 2014), The Limbiic System Records (Axiomatic – 2016).
https://www.facebook.com/Ermatik1/
https://soundcloud.com/ermatik

Jacksmin – miłośnik muzyki od najmłodszych lat. Po latach klubowej tułaczki postanowił samodzielnie stanąć za dekami, grając w zaprzyjaźnionych barach. Doprowadziło to go do wspólnych występów z Underground Connexion we francuskojęzycznej części Szwajcarii. Następnie poznał ekipę Bear’lin Station, w której skład wchodzi do dziś.

– BUKKAKE – ten projekt o jakże wdzięcznie brzmiącej nazwie narodził się w 2014 roku. Założony przez trzech wieloletnich przyjaciół, miłośników muzyki basowej, poszukających nowych horyzontów na scenie. Coś co miało stać się jednorazowym żartem przerodziło się w ich najważniejszy projekt muzycznym.

KUAK – zasłużony w boju filar brygady Bunker Events i członek Komplizen Kollektiv. Dał się poznać jako amator nie tylko ciężkiego kalibru, ale i przebiegłej, orientalnej partyzantki. Zasady sztuki wojennej wykładał już m.in. na poligonach Luzztro, Smolna, Fort Open Air, Mekka, Schron i Drugi Dom.
https://www.facebook.com/kuakkuba/
https://www.mixcloud.com/KUAK/

Mitch – znany poznańskim poborowym wirtuoz konsolety, lider afterów i kolektywu ATR Kollektiv. Widywany ostatnimi czasy na scenach Projekt LAB, Arytmia, stały bywalec Schronu.
https://www.facebook.com/ravingmitch/
————————–————————–—————-
Ta wyjątkowa kolaboracja organizowana jest pod banderą showcase’u Bear’lin Station – kolektywu znajdującego się na silnej fali wznoszącej, który w niemieckojęzycznej części Europy wsławił się dowództwem w undergroundowych manewrach techno, prowadzonych m.in. w szwajcarskim rejonie Valais i w Genewie, a także na ziemiach berlińskich w takich lokalizacjach, jak Humboldthain Club czy VOID Berlin. Ich koncept opiera się na szybkiej ofensywie w tempie powyżej 130 bpm z silnym wsparciem ciężkiej artylerii i jednostek chemiczno-kwasowych.
————————–————————–—————-
Zajęcia odbędą się na dwóch scenach, we właściwej dla Bunkra scenerii i zostaną podporządkowane ćwiczeniom praktyczno-taktycznym z przełamywania oporu i własnych barier.
————————–————————–—————-
Start: 22:00
End: do zakończenia oblężenia
————————–————————–—————-
Rules: Bronić Schronu do ostatniego żołnierza

Więcej informacji wkrótce, odbiór.

Wsparcie taktyczne:
Technofleksje / Wake & Rave / Pozdro Dla Wiksiarzy / Techno Diva / WixMag / SoundTraffic

#doSchronu