Event

Neuroshock 2 with Malux / 3. Urodziny BV / Sfinks700
12
Sty
2018
13
Sty
2018

Neuroshock 2 with Malux / 3. Urodziny BV / Sfinks700

  • Location:Sopot
  • Venue:Sfinks700
  • Length:22:00 – 04:00

Już po raz trzeci będziemy świętować narodziny naszego kolektywu. Jak co roku dostarczymy Wam świeżego powiewu muzyki drum&bass z tej okazji.

Nasz cykl Neuroshock świetnie się przyjął tego lata stąd chcemy dalej kontynuować ten projekt, który będzie się skupiał na cięższych i bardziej mrocznych odmianach dnb. 12 stycznia, niezmiennie od 3 lat w Sfinks700, wystąpi przedstawiciel Methlab Agency- MALUX. Ta wschodząca gwiazda z UK dopiero od kilkunastu miesięcy prężnie działa i wydaje w bardzo mocnych labelach takich jak właśnie wyżej wspomniany Methlab, a także Eatbrain czy Get Hype Records. Standardowo oprócz zagranicznego importu zaprosiliśmy gości z Polski- pierwszym z nim jest od wielu lat działający na scenie KRZYKU ze Scream Music, który ma już za sobą występy na Audioriver Festival oraz za granicą naszego kraju.

Obok niego wystąpi KOSAY, który jest Polskim przedstawicielem Methlab Agency, związany również ze Scream Music oraz trójmiejskim DRUMATIC. Fontanna zostanie oddana fanom wolniejszej muzyki. Na tej scenie wystąpią CRANZ, TUXEDO, MIKAN oraz E.F.G.

Main:

MALUX (METHLAB / EATBRAIN / GET HYPE / UK)

KRZYKU (SCREAM MUSIC / KATOWICE)

KOSAY (METHLAB PL / SCREAM MUSIC / DRUMATIC / WARSZAWA)

SCYTHE (BREAKY VIBES / GDAŃSK)

JINX (BREAKY VIBES / GDYNIA)

KEY (BREAKY VIBES / GDAŃSK)

 

Fountain:

CRANZ (LUZZTRO RECORDS / GDAŃSK)

TUXEDO (ELECTRONIC TREE / PLASTIC CITY / JOOF / GDAŃSK)

MIKAN (GDYNIA) E.F.G (ELECTRONIC TREE / TE33NO COLLECTIVE / GDYNIA)

WSTĘP: Do 23:30 – 15 PLN / Od 23:30 – 20PLN

PLN START: 22:00