Event

Masterclass 2 – Warsztaty produkcji muzyki Trance
16
Mar
2019
16
Mar
2019

Masterclass 2 – Warsztaty produkcji muzyki Trance

Druga edycja Masterclass odbędzie się 16 marca w Poznaniu w hotelu Andersia. Tego dnia czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek, z naszym headlinerem na czele – ReOrderem (Tibor Tomečko)! To właśnie autor albumu “I Am Ready” zapozna z Was z tajnikami swoich produkcji, opowie jak pracuje nad utworami i odpowie na Wasze pytania.

 

Jednak to nie koniec wrażeń! Kolejnym prelegentem “Masterclass 2” będzie Patryk Miś, znany jako DeepUniverse – niewidomy producent i DJ, który mimo przeciwności losu, stale rozwija swoją pasję i wiedzę w temacie produkcji muzycznej. Również on podzieli się z Wami swoim doświadczeniem!

Kolejnymi gośćmi naszego wydarzenia będą przedstawiciele Ableton Polska, którzy przedstawią naszej klasie mistrzów swoje produkty, opowiedzą o programie stworzonym przez ich firmę, a następnie poświęcą czas na Q&A z uczestnikami “Masterclass 2”.

 

W Poznaniu nie zabraknie z nami także firm, które wystawią dla Was swoje produkty:

  • OST Audio – wytwórnia specjalizująca się w produkcji i wydawaniu paczek dźwiękowych, założona przez Michała Ostafina, byłego członka duetu Aley & Oshay. Na swoim koncie ma 7 lat doświadczenia w gatunku Trance. Liczne sukcesy muzyczne i pasja do muzyki, przełożyły się na chęć pomocy innym. OST Audio bazuje na gatunku Trance oraz Psy-Trance. Pozostaje w ścisłej współpracy z takimi firmami jak Reveal Sounds, Beatport, Native Instruments, Myloops. Oferuje wysokiej jakości materiały dla producentów muzycznych, takie jak: templaty, presety, sample, swoją jakością należące do światowej czołówki. OST Audio oferuje również Co-produkcję. To coś więcej, niż tylko mix i mastering, ponieważ klient otrzymuje wysłany przez siebie wcześniej projekt, ale poprawiony technicznie, dzięki czemu może wiele się z niego nauczyć.
  • DJPRO – sklep internetowy z Poznania, w którym zarówno osoby zawodowo związane z tworzeniem muzyki, jak i amatorzy, znajdą idealne dla siebie rozwiązania. Na jego ofertę składa się szeroki wybór sprzętów do produkcji. Główną część asortymentu stanowi sprzęt DJ-ski. Dedykowany jest on dla zawodowców, ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą dziedziną. Dodatkowo, DJ PRO oferuje szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów i części, jak np. statywy, igły, przewody bądź gniazda. Dostępne monitory, syntezatory, kontrolery czy też instrumenty VSTi. Nagłośnienie m.in. aktywne i pasywne kolumny, subwoofery, wzmacniacze bądź specjalne zestawy głośnikowe.
  • Music Store – internetowy sklep muzyczny jest jednym z największych w Polsce. Bogaty asortyment, w którym znaleźć można instrumenty muzyczne dla początkujących i profesjonalistów oraz szereg dedykowanych akcesoriów. Oferta obejmuje sprzęt muzyczny taki jak: gitary klasyczne i basowe, ukulele, perkusje elektroniczne oraz akustyczne, instrumenty dęte, smyczkowe, sprzęt dla DJ-ów, sprzęt nagłośnieniowy, oświetlenie, instrumenty klawiszowe czy sprzęt studyjny.

 

https://www.facebook.com/events/528610690893399/