Event

Klubowy Projekt / Plaża Mierzyn/Międzychód / Wejście FREE!
12
Sie
2017
13
Sie
2017

Klubowy Projekt / Plaża Mierzyn/Międzychód / Wejście FREE!

  • Location: Międzychód
  • Venue:Plaża Mierzyn
  • Length:19:00 – 04:00

W zeszłym roku na pięknej Mierzyńskiej plaży koło Międzychodu odbyła się pierwsza edycja Klubowego Projektu. Eventu, na którym bawiło się kilkaset klubowiczów, przy najbardziej popularnych polskich artystach muzyki klubowej. W tym roku stawiamy poprzeczkę jeszcze wyżej! Klubowy Projekt 2017 będzie trwał aż dwa dni, a podczas całego wydarzenia wystąpi siedemnastu artystów.

Startujemy 12.08 o godzinie 19:00. Na Mierzyńskiej plaży, tuż przy samej wodzie powstanie ogromna scena wyposażona w jeszcze większą ilość oświetlenia, pirotechniki z co2 i nagłośnienia niż w zeszłym roku. Tego oto dnia specjalnie dla was wystąpi:
★ Nina Suerte
★ Tiddey
★ Cez Are Kane
★ David Biller
★ Rafuss
★ Dj Adams
★Aquatic Simon
★ Fontanero
– Zwycięzca konkursu DJ’skiego

Drugiego dnia zaczynamy after party od godziny 12:00. Będzie to wyjątkowy after nie tylko pod względem muzycznym, ale również pod względem atrakcji, które przygotowaliśmy. Podczas niedzielnej części, będziecie mieli okazje bawić się na setach takich artystów jak:
★ Dj Kosti
★ Smash
★ Tymo White
★ Dirty Daniels
★ Peter White
★ Kalinowski
★ Freak Soul / Mambix
★ Kaarek

Podczas trwania after party odbędzie się Color Fest! O dwóch wcześniej wyznaczonych godzinach uczestnicy niedzielnej części otrzymają kolorowe proszki holi, które na sygnał ze sceny wyrzucą w powietrze. Scena podczas after party zostanie zmieniona i dopasowana pod niedzielne wydarzenie.

Klubowy Projekt jest połączony z akcją charytatywną! Podczas trwania całego wydarzenia będziemy zbierać pieniądze na rzecz podopiecznych fundacji Olandia, czyli na rzecz dwóch chorych dziewczynek – Igi Dawidowskiej i Oliwii Gawrych. Info – www.fundacjaolandia.org

Impreza organizowana przy współpracy z Cak Międzychód, Miasto Międzychód, Międzychodzki Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji sp. z o.o.

Sponsorami imprezy są:
– Mirmo
– Ministerstwo Renowacji
– honestbroker.eu
– kabiny-brodziki.pl

Klubowy Projekt
12.08.2017 / Start: 19:00 / Wejście darmowe
13.08.2017 / Start: 12:00 / Wejście darmowe
Plaża Mierzyn / Międzychód