Event

Escape Reality vol. 3
23
Mar
2018
24
Mar
2018

Escape Reality vol. 3

  • Location: Murarska - Słupsk
  • Venue:Keller Pub
  • Length:21:00 – 03:00

Z wielką przyjemnością zapraszamy na trzecią edycję imprezy Escape Reality. Już 23 marca 2018r na scenie w 100% andergrandowego, klimatycznego i ze świetnym nagłośnieniem klubu „Keller” zaprezentują swoje umiejętności dje i producenci znani z poprzedniej edycji czyli :

Matthew Pear” – jeden z czlonków kolektywu Essential Vibes, zajmujacy się współorganizowaniem wiodących imprez w klimatach trance i progressive na terenie Warszawy. Mimo swojej niedługiej kariery muzycznej ma juz za sobą nie tylko występy na terenie całej polski ale i za granicami kraju np.
na Słowacji, w Holandi na imprezie poprzedzającej „A State Of Trance”. Miał zaszczyt wystepować z takimi sławami jak: John Askew, John 00 Fleming, Bryan Kearney, Mark Sherry czy Talla 2XLC. Poprzez wygrany konkurs miał tez okazje zagrać na dobrze nam znanym, wielkim Global Gathering Polska a ostatnio mogliście posłuchać go na Tranceformations które odbyło sie we Wroclawu .
Jego sety charakteryzują się szybkim tempem, upliftowymi breakdownami, solidną linią basową oraz klasycznymi melodiami,
czyli czysty Tech-Trance. obecnie mozna go usłyszeć w jego comiesiecznej audycji „Essential Vibes” na falach Afterhours.fm.

„Gerrard ” – muzyką zajmuje sie od 8 roku życia, zwycięzc pierwszej edycji dj Contest WHAT WE LOVE/MUSIC ENTERPRISE, uczestnik piątej edycji Manifestu Dźwięku w Główczyckim Ośrodku Kulktury.
Jego style muzyczne to Trance,Progressive,Techno, Psy-Trance.

„Paul Cartwright”, Dj i Producent ze Słupska , który ma za sobą wydawnictwa w takich wytwórniach jak D.Max Recordings , Sensual Bliss Recordings ,Embedded Audio EA , oraz „Lightning vs. Waveband” Warszawski Trance Duet, autorzy między innymi takich utworów jak „Awakening”[AEZ Recordings], „Mirage” [Full On 140 Records] czy „Bluelifter” [Extrema Global Music], supportowani przez takie sławy jak Paul Van Dyk, Aly & Fila, Manuel Le Saux, ReOrder. Można ich usłyszeć w „Trance Delight”, audycji która prowadzą nfalach Afterhours.fm.
Impreza odbedzie się w klimatycznym klubie Keller, z dobrym nagłośnieniem i oświetleniem przy ul. Murarskiej – Słupsk.
🙂 Im Was biędzie wiecej tym wieksza szansa na kolejne edycje.

Do zobaczenia
Ekipa Escape Reality

Nazwa: Escape Rality
Gatunek: Uplifting, vocal, Tech, Progressive, Classic Trance
Miejsce: Keller Pub
Adres: Murarska – Słupsk
Start – 21.00
End – 3.00

Wejście:
10pln

-Lightning vs Waveband
https://www.facebook.com/LightningVsWaveband/?fref=ts
https://soundcloud.com/lightningvswaveband

-Mtthew Pear
https://www.facebook.com/matthewpear/?fref=ts
https://soundcloud.com/matthewpear

-Gerrard
https://www.facebook.com/gerrard.slu/

-Paul Cartwright
https://www.facebook.com/Paul-Cartwright-456688721384567/?fref=ts
https://soundcloud.com/pawe-ko-odziej-13