Event

Audioriver 2017
28
Lip
2017
30
Lip
2017

Audioriver 2017

  • Location:Płock
  • Venue:miasto i plaża Płock
  • Length:18:00 – 04:00

Audioriver 2017

Audioriver 2017

Warto się na nią zapisać, bo Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house’u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop.

Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Zarówno my, organizatorzy wydarzenia, jak i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witamy z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku – na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

Bilety już są, a wszelkie konieczne info znajdziecie pod linkiem: http://www.audioriver.pl/Oglaszamy_date_i_sprzedaz_karnetow_na_edycje_2017,4939,1.html

Dotychczas ogłoszeni artyści:
Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live
Agents Of Time live
Alix Perez
Artefakt live
The Belleville Three
Ben UFO
Boys Noize
Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble
Dax J
DJ Storm
EmperorDNB
Exium live
High Contrast live
Hugh Hardie
Jackmaster
Keeno
Killbox (Ed Rush Official & Audio)
KiNK live
London Elektricity Big Band live
Maduk
Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC
Moodymann
Planetary Assault Systems live
Robert Hood // Floorplan live
S.P.Y
Solomun (Official)
Tale Of Us
The Erised
Vitalic Official – ODC live
We draw A