Event

Are You Single? Club 22 w Poznaniu
14
Lut
2017
15
Lut
2017

Are You Single? Club 22 w Poznaniu

  • Location:Poznań
  • Venue:Club 22
  • Length:21:00 – 04:00

Are You Single? Club 22 w Poznaniu

Are You Single? Club 22 w Poznaniu

Nowe uczucie czeka na odkrycie już w Walentynki w Poznaniu!
Are You Single? – największy cykl imprez dla szukających miłości zawita tym razem do klubu Club 22 w Poznaniu, ul Stary Rynek 88. Już 14.02.2017 Impreza Walentynkowa! Będziecie mogli poznać bezstresowy sposób na znalezienie dla siebie pary. Na zainteresowanych czeka wystrój klubu przygotowany specjalnie na tę okazję, wspaniała muzyka i cała masa innych atrakcji.
Zaprasza radio RMF MAXXX oraz portal Sympatia.pl !

Ciągle sam(a)?
Jeśli ciągle szukasz miłości i nie możesz jej znaleźć, nadal jesteś Singlem i nie masz już pomysłów, jak poznać swoją drugą połówkę, jeśli chcesz poflirtować w atmosferze luzu i doskonałej zabawy albo jeśli JESZCZE NIGDY nie byłeś/-łaś na takiej imprezie – wkręć się w ARE YOU SINGLE? – CZAS NAJWYŻSZY!!!
Podejmij wyzwanie

Podczas imprezy będzie można wziąć udział w szybkich randkach. W ciągu 30 minut poznasz 7 nowych osób. Wypróbuj 7 sposobów na skuteczny flirt. Wystarczy zrobić pierwszy krok w stronę Szybkich Randek – resztą zajmiemy się my i PRZEZNACZENIE!
Zero nieporozumień

Nie masz śmiałości w mówieniu czego szukasz? A może chcesz w zabawny sposób pokazać dystans jaki do siebie masz? Czekają na Ciebie firmowe przypinki, które umożliwią Ci to bez wypowiadania ani jednego słowa. Do wyboru: Love, I`m Single, Ciężki przypadek, Best Sex, Don`t Look At Me.
Nic nie tracisz!

Darmowy wstęp dla wszystkich osób, które wejdą na http://areyousingle.pl/ i zapiszą się na listę albo od razu zostawią swoje namiary w formularzu.
Nie czekaj więc – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! Zaktualizuj swój terminarz o niezapomnianą imprezę, przygotuj się na spontaniczną i nieskrępowaną zabawę.
Zabierz znajomych

ARE YOU SINGLE? to imprezy dedykowane Singlom, ale to nie oznacza, że musisz przyjść sam. Wręcz przeciwnie – przyprowadź także swoich znajomych – nieważne wolnych czy zajętych. Traktujcie imprezę jako dobrą zabawę – ani się obejrzysz, a dołączą do Was nowe osoby, bądź to Ty odłączysz się od swojej grupy z nowo poznaną. Jest jeszcze jedna strona zabrania ze sobą innych singli – niech poczują ponownie dreszcz podniecenia, jak na pierwszej randce! Niech przekonają się, czy potrafią jeszcze flirtować i podsycać ogień namiętności! Zapewne jeszcze Ci za tę możliwość podziękują!

Zdobądź MIŁOŚĆ w trzech prostych krokach:
PRZYJDŹ!
ZARANDKUJ!
ZAKOCHAJ SIĘ!