Home

Wywiady

Soundtraffic - Portal muzyki elektronicznej i klubowej

Drum and Bass na Audioriver czyli wywiad z Handrą

Brak komentarzy Wywiady

Audioriver 2017 – Hybrid Tent, 29 lipca mogliście usłyszeć także występ naszych kolejnych gości czyli zespół HANDRA.

W wywiadzie rozmawialiśmy o dnb w Polsce i nie tylko. O tym jak przecięły się ich drogi muzyczne oraz jak oceniają polska scenę dnb. Dowiecie się także jaką mieli ciekawą sytuację podczas swojego wystepu.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy.

 

Handra

Duet producencki stworzony przez Marka Szpaka (Screwball) i Filipa Zdrodowskiego (RanyJulian), dwójkę bydgoszczan, mieszkających na co dzień w Poznaniu i Warszawie.  Idea stworzenia wspólnego projektu muzycznego HANDRA zrodziła się naturalnie, jako produkt wspólnej pasji, przeżyć i następstwo spędzania wolnego czasu przez dwójkę zapeleńców, którzy ze sceną muzyki elektronicznej są związani od drugiej połowy lat 90.

Znani z innych projektów muzycznych, scenicznych, zarówno producenckich, didżejskich, jak i wokalnych, Marek i Filip znaleźli wspólny biegun na swojej muzycznej drodze. Produkcje HANDRA to połączenie klasycznych, technicznych drum&bassowych brzmień z nowoczesnymi, surowymi i minimalistycznymi dźwiękami, utrzymany w mrocznej i nostalgicznej konwencji.

Utwory stworzone przez duet szybko znalazły swoje miejsce w miksach czołowych producentów i dj-ów na całym świecie. Od debiutu w 2012 roku HANDRA wydaje swoje produkcje nakładem takich labeli jak Fokuz, IM:LTD, Avantgarde, Addictive Behaviour, Blendits, Counterpoint czy Absys.

 

https://www.facebook.com/handramusic/

Tagi: , , , , , ,