Nowości muzyczne

‚Dirty Polish Stuff’  pierwsza w 100% polska składanka labelu Dirty Stuff Records.

‚Dirty Polish Stuff’ pierwsza w 100% polska składanka labelu Dirty Stuff Records.

Triple S

Styczeń 2nd, 2018

Brak komentarzy

'Dirty Polish Stuff' pierwsza w 100% polska składanka labelu Dirty Stuff Records.

Dirty Stuff Records już od 10 lat zajmuje wysoką pozycję w polskiej czołówce środowiska techno. Wszystko dzięki założycielowi labelu Siasi. Sukces DSR to jego ciężka praca, liczne występy na żywo w wielu miejscach w Polsce ale nie tylko. Tym razem już 8 stycznia w nasze ręce trafi „Dirty Polish Stuff” czyli pierwsza polska składanka z muzyką gatunku techno.
Płytę otwiera KsaperSki utworem Say It Again. Po spokojnym wstępie wkracza z mocnym beatem. I trzeba przyznać, że utwór fantastycznie oddaje wstęp do dalszej części składanki. Cały materiał na „Dirty Polish Stuff” charakteryzują hipnotyczne rytmy i przestrzenne aranżacje. Whole Picture – E.F.G. jest wyjątkowo klimatyczny z wstawkami acidowymi, które mocno zostaną w waszej głowie. Warto także zwrócić uwagę na The Shard – Siasi w remixie Sublimara gdzie usłyszycie głębokie i minimalistyczne brzmienie aby wydobyć to co najlepsze z techno. Moim faworytem jest 0.7 Lidl – DJ Kez, Karol N, który uważam za utwór ciekawy duchowo, transcendentalny. Także dźwięki basu wypełniają bardzo dobrze ten track a cała kompilacja zwieńczona jest wspaniałym mixem, którego autorem jest Reedd.

Składankę można już zakupić w przedsprzedaży pod tym adresem:

https://www.beatport.com/release/dirty-polish-stuff/2172809

Podsumowując nowe wydawnictwo „Dirty Stuff Records” to na pewno solidna muzyczna propozycja, która powinna słuchaczom przypaść do gustu. Każdy utwór jest na swój sposób wyjątkowy i na pewno cała składanka szybko Wam się nie znudzi. Dirty Polish Stuff’ jako całość brzmi naprawdę dobrze, zostawia po sobie pozytywne wrażenia muzyczne dla Wszystkich tych, którzy kochają techno i tym razem w rodzimym wydaniu. Watro pogratulować Sasi jubileuszu a także dobrze dobranych utworów na składankę i życzyć dalszych sukcesów oraz kolejnych ciekawych i intrygujących utworów, które wyjdą z labelu Dirty Stuff Records.

‚Dirty Polish Stuff’
Już 8 stycznia do sprzedaży trafi pierwsza w 100% polska składanka w 10-letniej historii labelu Dirty Stuff Records. 9 oryginalnych kompozycji, 1 remix oraz 1 mix w całości wyprodukowane przez naszych rodzimych producentów. Wszystkie utwory oscylują w gatunku Techno, zarówno jego lżejszych jak i cięższych odmianach. Na kompilacji znajda sie nagrania następujących wykonawców: Siasia &Sublimar, Luka Daniello, Dark Skyline & Ukash,E.F.G., Krystian Kash, Meness, Marboc, Yarosh, DJ Kez & Karol N oraz KasperSki. Całość zwieńczona jest wspaniałym mixem, którego autorem jest reedd.

Comments are closed.