Home

Aktualności

Defected zawita do Poznania!

Brak komentarzy Aktualności

20 września, prosto z Ibizy zjadą najlepsi DJ’e, których kawałki znane są na całym świecie. Tego dnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się najlepsza impreza na zakończenie lata! Punktualnie o 21:00 rozpocznie się epicki koncert, którego nie może przegapić żaden fan muzyki elektronicznej.

Defected Poznań – wydarzenie zainicjowane przez czołową, brytyjską wytwórnię muzyczną Defected Records. To dzięki nim na jednego wieczoru, na jednej scenie zaprezentują się tacy muzycy jak: PurpleDiscoMachine, Ferreck Dawn, RIVA STARR oraz Mat.Joe. Ich koncerty przyciągają tłumy fanów na całym świecie, a ich kawałki cieszą się popularnością liczoną w milionach odtworzeń. To pierwszy raz, gdy Defected rozkręca imprezę w Polsce. Tym bardziej nie może Ciebie zabraknąć!

Wejściówki na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży na platformie biletowej ToBilet.pl. Zakupów nie warto odkładać na ostatnią chwilę – wraz z wyczerpaniem kolejnych pul biletów, ich cena wzrasta. W tej chwili cena pojedynczej wejściówki to 110 zł. W sprzedaży są również bilety grupowe oraz wejściówki VIP, dzięki którym ominiesz kolejki, koncert obejrzysz w wygodnej kanapie, a w trakcie wydarzenia skorzystasz z baru przeznaczonego tylko dla gości VIP.

Defected Poznań // 20 września 2019 // godz. 21:00 // Międzynarodowe Targi Poznańskie – Pawilon 6 (wejście od ul. Grunwaldzkiej)

LINE-UP: PurpleDiscoMachine // Ferreck Dawn // RIVA STARR // Mat.Joe

Profil Hall of Sounds: https://www.facebook.com/HallOfSounds/

Wydarzenie Defected Poznań: https://www.facebook.com/events/856576334727677/

 

 

Tagi: , , , , , , , ,