Home

Nowości muzyczne

Chris Jennings feat. Mary Helen – All Alone

Brak komentarzy Nowości muzyczne

Fani Pulsar Recordings pragnęli więcej utworów z wokalem, i udało nam się spełnić to życzenie. Dzisiaj przedstawiamy wam najnowsze dzieło Chris Jenningsa i Mary Helen, All Alone. Utwór rozpoczyna się od wirujących syntezatorów i miriady dźwięków. W breakdownie, można usłyszeć głos Mary; malującej piękne krajobrazy w naszych głowach … W międzyczasie, Chris przejmuje dowodzenie i zabiera nas w podróż, razem z porywistym dropdownem.

Ten utwór nie byłby kompletny gdybyśmy nie zatrudnili remikserów, którzy stworzyli jego alternatywne wersje. Pierwszym z nich jest Andy Groove z Ukrainy, z którym już kiedyś się spotkaliśmy. Jego wersja to upliftingowy trance’owy remiks, która wykorzystuje improwizacje Mary od samego początku, im bardziej wgłębiamy w jego remiks, tym piękniejszy się on staje. Łagodny breakdown idealnie współgra z wokalem Mary, ale nie bądź zaskoczony gdy Andy wprowadzi nowy epicki lead, który postawi cię na nogi aż do samego końca.

Następnym remikserem, prosto z Wielkiej Brytanii, jest Ric Scott. Jego remiks rozpoczyna się od potężnych beatów i syntezatorów oraz wokali. Wszystko łączy się w harmonijną całość, dającą ci dużego kopa. Wokale w breakdownie są przetworzone w tak niesamowity sposób, że polubisz je jeszcze bardziej. Krótko potem pojawia się główny lead, ale tym razem nawet potężniejszy niż w oryginalnej wersji, nadając dropdownowi poważny rytm.

iTunes: http://pulsr.to/AloneIT
Beatport: http://pulsr.to/AloneBP
Pulsar VIP: http://pulsr.to/vip

FOLLOW PULSAR:
● Facebook: http://pulsr.to/fb
● Youtube: http://pulsr.to/yt
● Soundcloud: http://pulsr.to/sc
● Instagram: http://pulsr.to/ig
● Twitter: http://pulsr.to/tw
● Website: http://pulsr.to/web

FOLLOW CHRIS JENNINGS:
● Soundcloud: http://pulsr.to/cjsc
● Twitter: http://pulsr.to/cjtw
● Website: http://pulsr.to/cjweb

Tagi: ,