Aktualności

BURN Mix-Off na Smolnej z Chrisem Liebingiem

BURN Mix-Off na Smolnej z Chrisem Liebingiem

Triple S

Kwiecień 18th, 2017

Brak komentarzy

BURN Mix-Off na Smolnej z Chrisem Liebingiem

BURN Mix-Off na Smolnej z Chrisem Liebingiem


28 kwietnia w warszawskim klubie Smolna odbędzie się ostatni etap polskich eliminacji do międzynarodowego konkursu DJ-skiego – BURN Residency. Gwiazdą wieczoru będzie filar światowej sceny techno, czyli Chris Liebing.

Chris to jedna z główniejszych postaci, która miała wpływ na popularyzację techno na świecie. Niemiec zadebiutował jako DJ już w 1991 roku w klubie „Red Brick” niedaleko Frankfurtu, a już kilka lat później rezydował w znanym OMENie oraz założył swoją pierwszą wytwórnię, czyli Fine Audio Recordings. Tam ukazała się również jego debiutancka EP-ka w 1997 roku oraz pierwszy w historii album pt. „Early Works”.

Po wielu wydawnictwach i różnych projektach (chociażby ze Speedy J) potem przyszedł czas na działalność w kolejnych wytwórniach, a szczególnie w popularnym CLR, z którym jest związany do dziś. Poza nim, wydają tam również inni znani artyści, tacy jak m.in. Joseph Capriati, Monoloc, Tommy Four Seven, Lucy, Xhin i wielu innych. Na przestrzeni lat Chris Liebing stał się ikoną kultury techno, a jego popularność jest ogromna aż do dziś.

Mix Off jest wydarzeniem, podczas którego zostanie wyłoniony artysta, który wyjedzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z ponad 20 krajów. BURN Residency to największy na świecie konkurs dla DJ-ów i producentów muzyki elektronicznej, w którym do wygrania jest ponad dwumiesięczna rezydentura na Ibizie oraz 100 tysięcy euro, które zostaną zainwestowane w rozwój kariery zwycięzcy.

Pierwszy etap to wgranie krótkich setów na Mixcloud oraz promowanie ich m.in. w social mediach. Następnie, z autorów najpopularniejszych nagrań, międzynarodowe jury w każdym kraju wybiera pięciu uczestników, którzy następnie rywalizują Mix Offach. Mix Off to impreza, na której DJ-e grają na żywo i są oceniani zarówno przez jury, jak i publiczność. To od tych występów zależy, kto poleci na Ibizę, by zmierzyć się ze zwycięzcami z pozostałych krajów. Po ostatnim etapie polskich eliminacji do międzynarodowego konkursu DJ-skiego, BURN Residency zapraszamy na Mix Off. Wydarzenie, podczas którego zostanie wyłoniony artysta, który wyjedzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z ponad 20 krajów.

Chrisowi Liebingowi towarzyszyć będą Deas oraz rezydent Smolnej – Truant.

Partnerem wydarzenia jest Burn Energy Drink.

www.smolna38.com

rules:
no photo policy
no pre-sale
doorman

Smolna 38 | 28.04.2017 | Tix: 30-40 pln | Start: 23:30

Comments are closed.