Home

Aktualności

Alle Farben,Netsky, Wilkinson oraz Sven Väth zagrają na Beats For Love

Brak komentarzy Aktualności

Alle Farben oraz uznany duet z gatunku D&B – Netsky i Wilkinson, a przede wszystkim światowa legenda muzyki elektronicznej – Sven Väth zagrają w Ostrawie!

Wiosna w pełni, jest coraz cieplej, a lato puka do drzwi. 7. edycja festiwalu Beats for Love rozpoczyna się za około 60 dni! Oznacza to również, że powinniśmy przyjrzeć się innym nowo ogłoszonym gwiazdom głównego nurtu i legendom podziemia. Nazwiska takie jak Alle Farben, Netsky, Wilkinson, Dr. Peacock czy sam Sven Väth zapewnią, że ta edycja będzie naprawdę niezapomniana.

Po raz pierwszy niemiecki DJ i producent Alle Farben, pojawi się w Ostrawie. Jego single „Supergirl”, „Please Tell Rosie”, „Little Hollywood” lub „Bad Ideas” są jednymi z najczęściej granych utworów w europejskich radiach. Wystąpi na scenie Love w środę o 16:00. „Chcemy wprowadzić trend, który jest absolutnie normalny na zachodzie, a mianowicie, że gwiazdy nie grają tylko w nocy, ale także przez cały dzień. Wierzymy, że gwiazda taka jak Alle Farben przyciągnie fanów bez względu na wczesną porę dnia”- komentuje Kamil Rudolf.

W czwartek pojawi się prosto z Belgii – Netsky, który wystąpił prawdopodobnie na wszystkich największych festiwalach na świecie i nagrał remiksy dla Jessie J lub Eda Sheerana, porwie tłum na scenie głównej. Wraz z nim tłum oczaruje również inna legenda muzyki elektronicznej jedyny w swoim rodzaju Sven Väth znany również jako papa Sven. „W zeszłym roku byłem z kolegami na Tomorrowland w Belgii, który jest obecnie największym festiwalem muzyki elektronicznej na świecie, a Sven całkowicie nas olśnił. Był dla nas najlepszym artystą techno tego festiwalu” – dodaje Rudolf.

 

W czwartek na scenie Love pojawi się również Killer Herts – projekt, którego wizytówką jest gra na perkusji i basie, więc będzie co oglądać. Piątek to dzień wielkich powrotów, ponieważ po dwóch latach nieobecności powraca brytyjska gwiazda Wilkinson. „Dwa lata temu goście festiwalu uznali występ Wilkinsona jako jeden z najlepszych w historii. Od tamtej pory fani zawsze prosili nas, żebyśmy zaprosili go ponownie. Cóż, nie mogliśmy im odmówić” – wyjaśnia dyrektor marketingu Matyáš Ožana. Tego samego dnia po raz pierwszy wystąpią – Delinquent Habits, łączący urban, latino i hip hop (wszyscy znają ich utwór „California” we współpracy z Sen Dog z Cypress Hill).

 

 

Ogromne nazwiska pojawią się również na scenie Devastator Hardcore i Hardstyle. Największa gwiazda frenchcore, holenderski DJ i producenta Dr. Peacock, będzie główną atrakcją sceny. Wraz z nim na tej scenie festiwalu wystąpią także jego rodacy D-Block i S-te-Fan, DJ i producent, z ponad 15-letnim doświadczeniem na scenie hardstyle i wielokrotnymi wyróżnieniami w plebiscycie 100 najlepszych didżejów organizowanym przez DJ Magazine.

Wspaniały powrót ma miejsce także na scenie Drum & Bass, gdzie po 3 latach zawita legendarny brytyjski DJ i producent Audio. „Podobnie jak w przypadku Wilkinsona, również występ Audio był niesamowity. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że ponownie przyjął nasze zaproszenie i powróci w lipcu”, dodaje Ožana. Na głównej scenie zobaczyć będzie można także jego rodaków Culture Shock i niekoronowanego króla i idola fanów drum and bass – Macky Gee.

 

Na scenie House powitamy szwajcarską didżejkę i producentkę Norę En Pure, która wydaje swoje płyty pod szyldem Spinnin ‚Records, Ministry of Sound lub Sirup. Towarzyszyć jej będzie Hiszpan David Penn! Jest obecnie jednym z najbardziej aktywnych producentów muzyki house. Jego utwory są wydawane przez takie wytwórnie, jak m.in. Defected Records, a wraz z licznymi remiksami i bogatą współpracą z innymi artystami skomponował już ponad 1000 utworów. Innym nazwiskiem, o którym warto pamiętać podczas wizyty w Ostrawie jest brytyjski DJ i producent Weiss, którego hit „Feel My Needs” był sklasyfikowany na pierwszych miejscach pięciu międzynarodowych list przebojów, a magazyn DJ Magazine uhonorował go główną nagrodą w kategorii najlepszy utwór w 2018 roku.

Na scenie Techno pojawi się kolejna legenda – Thomas Schumacher, niemiecki DJ i producent, wcześniej znany jako Elektrochemie LK, którego utwór „Schall” z lat 90-tych był grany nieustannie przez nieistniejącą już stację telewizyjną VIVA. Następnie na scenie pojawi się ulubieniec czeskiej publiczności, ukraiński DJ i producent Spartaque, który nagrał ponad 300 utworów w ponad 80 wytwórniach. Z gorącej Hiszpanii przyjadą do nas kolejne gwiazdy techno – Tensal i The Yellowheads – nie możemy się już doczekać!

 

Ogłoszono także nowych artystów, którzy zagrają na scenie EDM i Trance. Młody holenderski talent David Gravell sprawi, że w tym roku fani trance będą naprawdę zadowoleni. Był on nominowany w kategoriach „Najlepszy DJ Trance” i „Najlepszy debiut” w plebiscycie IDMA na Winter Music Conference. Jeśli chodzi o fanów EDM, fenomenalny Kryder z Wielkiej Brytanii, który należy do elity brzmienia groove, rozświetli scenę w już czwartek. Jego utworów „De Puta Madre”, „Waves” lub „MTV” nie da się łatwo zapomnieć. Scena Reggae 2 Jungle gościć będzie wielu brytyjskich artystów. Można spodziewać się artystów takich jak Benny Page, który wydał swój nowy album „P.U.R.P.L.E”, czy Dope Ammo, odpowiedzialne za nagranie remiksów z mega hitu Alana Walkera „Faded”. Atrakcją będzie też występ duetu wokalistów Jamie Irie & Blackout Ja, który zabawi nas swoim występem przez niemal półtorej godziny.

Do trzech razy sztuka, prawda? Oto kolejny powrót. Tym razem na scenie Electroswing wystąpią w specjalnym zestawie b2b Troy Savoy i Mr. Harvey Miller. Występowali na festiwalu Beats for Love w 2017 roku, ale osobno. Razem grali na takich legendarnych festiwalach jak Burning Man czy Glastonbury.

Wykonawcy ogłoszeni do 3 marca 2019 r .:
Don Diablo, Robin Schulz, Sven Väth, Anime, Alle Farben, Chocolate Puma, Claptone, D-Block & S-Te-Fan, Delinquent Habits, Delta Heavy, Dimension, Dr. Peacock, Jauz, Kryder, Macky Gee, Netsky, Nora En Pure, Wilkinson, Killer Hertz, David Penn, Weiss, Audio, Culture Shock, David Gravell, Thomas Schumacher, Spartaque, The Yellowheads, Benny Page, Dope Ammo, Jamie Irie & Blackout Ja, Egbert Live,Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, 3RDKND (Katharsys, Donny, Forbidden Society), Orjan Nilsen, Pythius, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Malice, Deas, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect, The Sweet Life Society, FA73, Troy Savoy & Mr. Harvey Miller.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,