Home

Aktualności

Abstract Division na Instytut Techno 2017

Brak komentarzy Aktualności

Abstract Division na Instytut Techno 2017

Abstract Division kolejnym ogłoszonym artystą/artystami, który/którzy wystąpi/wystąpią w Instytut (Instytut Energetyki ul. Mory 8, 01-330 Warszawa).

Abstract Division to holenderski projekt w którego skład wchodzą weterani sceny techno – Dave Miller i Paul Boex.
Duet zdobył uznanie fanów undergroundowego techno dzięki wspaniałym trylogiom “Form and Function” oraz „Time and Perception”.
Oryginalne utwory wraz z remiksami od między innymi Jonas Kopp, Shifted i Ben Sims wydane zostały w Dynamic Reflection.
Label prowadzony przez Paul’a jest nie tylko wizytówką Abstract Division, ale również jednym z wiodących na rynku techno.
Opisując Abstract Division warto wspomnieć również o Decode, czyli ich autorskiej serii imprez, która co dwa miesiące odbywa się w topowym klubie Rotterdamu – Transport.

Świetne produkcje w połączeniu z bezkompromisowym stylem pozwoliły im wystąpić min. w takich miejscach jak Berghain, Tresor, Radion, Shelter oraz na eventach Awakenings czy Sonar.

Jako ciekawostkę dodamy, że wiosenna edycja będzie Instytutowym debiutem Paul Boex’a, bowiem Dave Miller zaszczycił już swoim solo występem w 2003 roku.

Abstract Division na Instytut Techno 2017

Linki:
Facebook: fb.com/abstractdivisionmusic [1] Soundcloud: soundcloud.com/abstractdivision [2] Youtube: http://youtu.be/ak-M7rfR2lY [3]

Abstract Division @ Awakenings – Klokgebouw (26-01-2013) https://www.youtube.com/watch?v=ak-M7rfR2lY

Instytut Wiosenna Edycja 13 maja 2017. Dwie sceny w dwóch budynkach: Hala Najwyższych Napięć (HNN) oraz Hala Wysokich Napięć (HWN).
Słowo o Instytucie:
Instytut jest jednym z trzech laboratoriów prowadzących badania nad wysokimi napięciami w Europie, ale jedynym, w którym dwa razy do roku fani techno obchodzą swoje święto. Kilka tysięcy osób może swobodnie bawić się w sąsiedztwie generatora udarów o mocy 5 MV, zdolnego wytwarzać pioruny, jak i pośród innych osobliwych urządzeń wykorzystywanych w codziennym funkcjonowaniu tego obiektu. Wysoki na 12 pięter budynek, w którym regularnie wywoływane są silne wyładowania elektryczne, nasycony jest niesamowitą energią. To najprawdopodobniej ta energia oraz unikatowy klimat miejsca sprawiają, że jeżeli chociaż raz zawitacie do Instytutu to nigdy tego zapomnicie.

Bilety dostępne u organizatora pod adresem bilety@technoinstytut.pl
oraz na stronie biletomat.pl pod linkiem:
https://www.biletomat.pl/imprezy/instytut-4874/
Informujemy, że bilety zakupione bezpośrednio u Organizatora należą do limitowanej serii wejściówek kolekcjonerskich, wykonanych na papierze o wysokiej gramaturze, z kolorowym nadrukiem oryginalnego projektu graficznego.

Ceny biletów:
LOYALTY tickets: 60 pln – dostępna do wyczerpania, najpóźniej do 29.01 SOLD OUT!
I pula: 85 pln – dostępna do wyczerpania, najpóźniej do 28.02 SOLD OUT!
II pula: 110 pln – dostępna do wyczerpania, najpóźniej do 01.05
III pula: 135 pln – dostępna do wyczerpania, najpóźniej do 13.05
VIP bilet – limitowana pula dostępna tylko u Organizatora. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bilety@technoinstytut.pl

www.technoinstytut.pl
https://www.youtube.com/instytut
https://www.facebook.com/technoinstytut/
https://www.instagram.com/instytut.techno/

Abstract Division na Instytut Techno 2017 – kolejnym ogłoszonym artystą/artystami, który/którzy wystąpi/wystąpią w Instytut Energetyki – Techno, Warszawa

Tagi: , , , , ,