Home

Aktualności

15. Edycja Festiwalu Awakenings

Brak komentarzy Aktualności

W ostatni weekend szóstego miesiąca tego roku w okolicach Amsterdamu odbędzie się 15. edycja festiwalu Awakenings, który po prostu miażdży line-upem!

W tym roku fani mniej lub bardziej undergroundowej muzyki tanecznej – techno, tech house’u, deep house’u i nie tylko znajdą tam prawie wszystkich, którzy dziś w tym świecie się liczą. 8 scen w piątek, 7 scen w sobotę. Szczegóły poniżej:
AWAKENINGS 2015, Line-up:

PIĄTEK, 27 CZERWCA

Area V

Sven Väth
Len Faki
Joris Voorn
Joseph Capriati
Job Jobse & Tom Trago

Area W

Richie Hawtin
Adam Beyer
Loco Dice
Luciano
Elias Mazian
Hector

Area X

Dave Clarke
Jeff Mills
Rebekah
Doka
DVS1
Jimmy Edgar
Sandrien

Area Y

Ben Klock
Chris Liebing
Speedy J
Ryan Elliott
Scuba
TRADE (Surgeon & Blawan)

Area Z (15 Lat Awakenings)

Carl Craig
DJ Billy Nasty & Tim Wolff
Cari Lekebusch & Joel Mull
Fatima Hajji
Miss Djax
Secret Cinema & Egbert LIVE
The Advent (live)

Area A

2000 and One
Maya Jane Coles
De Sluwe Vos
Eats Everything
Julio Bashmore
KERK!
Visionquest (Lee Curtiss, Ryan Crosson, Shaun Reeve)

Area B

Marcel Dettmann
Maetrik
Dense & Pika
Henrik Schwarz
Jean Pierre Enfant
Nina Kraviz
Pan-Pot

Area C

Agoria
Gabriel Ananda & Dominik Eulberg
Illesnoise
KiNK (live)
Klangkarussell (dj set)
Molly & Awanto 3
Monkey Safari

SOBOTA, 28 CZERWCA:

Area V (Drumcode)

Adam Beyer & Ida Engberg
Alan Fitzpatrick
Joel Mull
Maceo Plex
Pan-Pot
Paul Ritch (live)
Sam Paganini

Area W

Sven Väth
Ricardo Villalobos
Tale Of Us
Ilario Alicante (live)
Joseph Capriati
Recondite (live)
Ici Sans Merci NL

Area X

Ben Klock & Marcel Dettmann
_UNSUBSCRIBE_ (Dave Clarke & Mr. Jones)
Len Faki
Nicole Moudaber
Gary Beck
Boddika
Jasper Wolff & Maarten Mittendorff

Area Y (Minus)

Richie Hawtin
Matador (live)
Julian Jeweil
Paco Osuna
Jon Gaiser (live)
Fabio Florido
Joran van Pol

Area Z (Electric Deluxe)

Collabs 3000 (Chris Liebing & Speedy J)
AnD
Rodhad
Karenn (Blawan & Pariah) (live)
Shifted (live)
Subjected

Area A

Karotte
Oliver Koletzki
Joris Delacroix
Alex Salvador
Alle Farben
andhim
Delicatesse

Area C (Joris Voorn & Friends)

Joris Voorn
Nic Fanciulli
Henrik Schwarz (live)
Apollonia
Guti (live)
Kölsch
Anton Pieete